14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri öncesinde illerde milletvekili sıralamasının hangi isimlerle listeneceği merak konusu oldu. TBMM’ye 3 vekil gönderecek olan Uşak’ta, Ak Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti’de 3’er ismin kim olacağı merakla bekleniyor.

“Bizlerin görevi, hizmet yarışında bayrağı yeni nesillere teslim etmek”

Ak Parti’de görev üstlenmenin herhangi bir makam, mevki sahibi olmak olmadığını ifade eden Ak Parti Uşak Milletvekili Aday Adayı Altan Tufan, “Türkiye Cumhuriyetini güçlendirmek için dünyanın her yerinde ki mazlumların ve mağdurların yanında yer almak için gece gündüz çalışmaya talip olmak demektir” dedi. Ak Parti olarak gençlere çok önem verdiklerini ifade eden Tufan, “ Sorumluluk üstlenen bizler eser ve hizmet yarışında bayrağı yeni nesillere teslim edene kadar bu vazifeyi hakkıyla yerine getirmekle mesulüz” dedi.

“14 Mayıs gecesine kadar durmak yok”

Uşak’ta milletvekili sıralamaları açıklandıktan sonra hep beraber aynı heyecanla, aynı işi yapmak, bu listelerin arkasında durmak olduğunun altını çizen Tufan, “Bizim heyecanımız liderimizin, teşkilatımızın, parti büyüklerimizin, belediye başkanlarımızın, milletvekillerimizin, bakanlarımızın heyecanıdır, coşkusudur, bilgi birikimidir, tecrübesidir. Sonuçta Uşak’ta 3 vekil adayı vardır. Bizler ise listeye kim girerse girsin yorulmadan, uyumadan 14 Mayıs gecesine kadar birlik ve beraberlik içerisinde çalışmak olacaktır” dedi.