Bankaların belirli dönemlerde başlattığı kampanyalar gıda, kıyafet, tatil harcamasını ucuza getiriyor. Ev ekonomisini destekleyecek bu yeni kampanya müjde olarak duyuruldu. Ziraat Bankası'nın harcadıkça kazandıran tekliflerine bir yenisi daha eklendi. Tatilbudur internet sitesi üzerinden yapılacak rezervasyonlar 2.500 TL'ye kadar indirim kazandıracak.

2.500 TL BANK KART LİRA İNDİRİMİ NASIL KAZANILIR?

Ziraat Bankası'nın Bankkart müşterilerine özel paylaştığı kampanya belirli şartları karşılayanlar için geçerli oluyor. Tatilbudur online site üzerinden yapılacak 12.500 TL ile 17.500 TL arası her harcama 1000 TL kazandıracak. Kampanya dönemi boyunca 17.500 TL ile 25.000 TL arası alışveriş yapan 1.750 TL kazanacak. 25.000 TL ve üzeri her harcama 2.500 TL Bankkart Lira kazandıracak.

TATİLBUDUR İLE 2.500 TL İNDİRİM KAZANDIRAN KAMPANYA BAŞVURUSU

Ziraat Bankası ve Tatilbudur işbirliği başlatılan kampanyaya katılmak isteyenler Bankkart Mobil uygulaması üzerinden ya da bankkart.com.tr online sitesi üzerinden başvurabilir.

Kampanyaya sms ile katılmak isteyenler cep telefonun mesaj kısmına TATILBUDUR yazıp 4757'ye sms olarak göndermelidir.

TATİLBUDUR İLE 2.500 TL İNDİRİM KAZANDIRAN KAMPANYA DETAYLARI

Ziraat Bankası'nın sunduğu indirimli tatil rezervasyonu fırsatı 31 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak. Kazanılan Bankkart Liralar 7 Haziran tarihinde hesaba yüklenir. Kullanılmadığında 11 Temmuz tarihinde hesaptan geri alınır. Kampanya dönemi boyunca iptal ya da iade edilen işlemler sonucu kazanılan Bankkart Liralar hesaptan geri alınacaktır.

Kampanya sadece otel rezervasyonlarında geçerlidir. Uçak bileti alımları dahil edilmeyecektir. Ek kart ile yapılan her harcama asıl karta aktarılır. Kampanya dönemi devam ederken Tatilbudur internet sitesi üzerinden online alışverişte taksitli ya da peşin harcamalar dikkate alınır.