Sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda dayanışma mesajı veren Başkan Çakın, sosyal belediyeciliğin güçlenerek süreceğine işaret etti. Emekli vatandaşların hayatını kolaylaştırmak adına bir süredir çeşitli projeler planladıklarını ifade eden Başkan Çakın, emekli vatandaşlar için iki farklı müjdeyi arka arkaya paylaştı. İlk olarak bir süre önce baştan sona yenileyerek hizmete açtıkları Kayaağıl Termal Tesis ile ilgili paylaşım yapan Çakın, Mayıs ayı itibariyle Kayaağıl Termal Tesislerinin emekliler için ücretsiz olacağını belirtti. Başkan Çakın aynı tarihten itibaren Kayaağıl Termal Apartlarda konaklamak isteyen emeklilere de yüzde 50 oranında indirim uygulanacağını kaydetti. Paylaşım, özellikle sağlık konusunda birçok rahatsızlığa şifa olmasıyla bilinen termal suyu, günübirlik veya uzun vadeli kullanmak isteyen emeklileri mutlu etti.

Vaat2
İkinci bir müjde de su ile ilgili geldi. Başkan Çakın, Mayıs ayı itibariyle kentte yaşayan ve ihtiyaç sahibi olan emeklilerin su faturası ödemeyeceğini, suyu ücretsiz olarak kullanacağını duyurdu. Sosyal belediyecilik anlayışını daima sürdüreceklerini ve vatandaşın ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik doğru hizmetleri tercih ettiklerini ifade eden Çakın, yeni döneme dair mesajlarıyla heyecan uyandırdı.
Vaat3

Gençler için şehre beş yılda birçok tesis kazandıran ve etkinlikler gerçekleştiren Başkan Çakın, eğitimden sportif ve sosyal yaşama kadar sağlanan desteklere bir yenisini daha ekleyecek. Uşak Belediyesi’ne ait tüm sosyal tesislerde Mayıs ayından itibaren öğrencilere yüzde 50 indirim uygulanacağını bildiren Başkan Çakın, tüm çabalarının geleceğin teminatı olan gençler için güçlü bir kent oluşturmak olduğunu ekledi.
Vaat1