Bankaların belirli dönemlerde müşterilerine özel başlattığı kampanyalar büyük fırsat oluşturuyor. Özellikle nakit ihtiyacı bulunanlar bu fırsatı değerlendirebiliyor. Mayıs ayına özel Anneler Günü için oluşturulan finansal destek Finansbank tarafından duyuruldu. Resmi internet sitesi üzerinden müşteri ile paylaştığı kampanyada 300 TL para puan hediye fırsatını da duyurmuş oldu.

ANNELER GÜNÜNE ÖZEL 300 TL HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Finansbank resmi duyuruda “Kart Finans'tan Anneler Günü'ne özel 300 TL parapuan hediye” diyerek müjde verildi. Finansbank Anneler Günü'nde de müşterilerini unutmadı. 15 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak kampanyadan faydalanmak isteyenlerin Kart Finans ya da QNB First bireysel kredi kartı sahibi olması gerekiyor. Yapılacak her 300 TL ve üzeri giyim, kozmetik ve elektronik harcaması 30 TL kazandıracak. Toplamda ise 500 TL'ye kadar para puan hediye edilecek.

ANNELER GÜNÜNE ÖZEL 300 TL HEDİYE KAMPANYASI BAŞVURU

Finansbank'ın sunduğu “Anneler Günü'ne özel 300 TL para puan kazan” fırsatından yararlanmak isteyenler uygulama üzerinden ya da cep telefonu ile kayıt oluşturabilir. Bunun için QNB Mobile uygulama içinde yer alan ilgili kampanyaya gelerek katılım sağlanabilir.

Cep telefonunun mesaj kısmını kullanarakta katılmak mümkün. ANNE yazarak 2273'e sms ile kısa mesaj göndermek yeterli oluyor. Konu üzerine daha fazla bilgi almak isteyenler Finansbank'ın 0850 222 09 00 hatlı çağrı merkezi hattını arayabilir.

ANNELER GÜNÜNE ÖZEL 300 TL HEDİYE KAMPANYASINA KATILIM

Finansbank'ın Anneler Gününe özel başlattığı kampanya kapsamında kazanılan para puanlar 30 Haziran tarihinde hesaba yükleniyor. Toplamda en fazla 300 TL para puan kazanılabilir. Ek kart ile yapılacak olan harcamaların ödülü ek karta yatıyor.

Her müşteri kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabiliyor. Kampanya farklı kampanyalarla birlikte kullanılamıyor. Para puan ile yapılacak harcamalar ticari kullanım ve toptan alışveriş kampanya dönemine dahil edilemiyor.

Finansbank kampanyadan çıkmak isteyenler için de pratik bir yol sunuyor. Bunun için cep telefonunun mesaj kısmına ANNE IPTAL yazarak 2273'e sms olarak göndermek yetiyor.