Çocuklara unutulmaz anılar bırakacak şenlik, 22 Ocak- 4 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek. Atatürk Kültür Merkezi’nin ev sahipliği yapacağı etkinliklerde, birbirinden ünlü isimler misafir edilecek. 14 gün boyunca devam edecek olan şenlikte, hem çocuklar hem de aileler keyifli ve kaliteli vakit geçirecek.

Ücretsiz Katılım Ve Kayıt

Kayıt yaptıran 6-12 yaş aralığındaki çocuklar merkezin içerisinde yapılan tüm aktivitelerden ücretsiz yararlanabilecek. Her gün saat 10.00-18.00 arasında birbirinden farklı etkinliklerin ve interaktif programların çocuklar ve aileleriyle buluşacağı şenlikte, hem merkezden hem de online olarak alınan başvurular 19 Ocak Cuma günü sona erecek.

Eğlenceli ve Öğretici Aktiviteler Çocukları Bekliyor

Bilim Köşesi: Uzmanlar eşliğinde gerçekleşecek deneyler ve ilginç bilimsel gösterilerle çocuklar bilimin büyüleyici dünyasını keşfedecek.

Sanat Atölyeleri: Drama, ritim, geri dönüşüm, veli akademisi ve el sanatları atölyelerinde çocuklar yaratıcılıklarını geliştirecek ve kendi eserlerini ortaya koyacak.

Eğlenceli Yarışmalar: Renkli yarışmalar ve ödüllerle dolu etkinliklerle çocuklar hem eğlenecek hem de öğrenecek.

Minik kalplerin coşkuyla dolacağı bu renkli şenliğe kayıt yaptıran tüm çocuklar ve aileleri katılabilecek.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi; Atatürk Kültür Merkezi’nden, @usakbld, @usakkultursanat sosyal medya hesaplarından ve 0 (276) 227 51 63 irtibat numarasından alınabilecek.