Yeni yılda ihtiyaçlarını ertelemeden satın almak isteyenler bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarına odaklandı. Özellikle düşük faizli kredi çekerek aylık bütçesine uygun taksitlerle ödeme yapmak isteyenler bankaları sıkı takibe aldı. Bu süreçte müşteri memnuniyetine büyük önem veren özel bankalardan ING ihtiyaç kredisi kampanyasıyla dikkat çekmeyi başardı.

İhtiyaçlarını en uygun koşullarda karşılamak isteyenler için ING ihtiyaç kredisi kampanyası öne çıkıyor. Düşük faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri sunan bankanın ihtiyaç kredisi kampanyasına olan ilgi giderek artıyor. Yeni yılda en uygun taksitlerle kredi borcu ödeme fırsatı sunan ING 20 bin TL kredi kampanyasını duyurdu. Bankanın kurumsal internet sitesinde yer alan  bilgilere göre ING düşük faizli ve 36 ay vadeli kredi desteği sunacak.

ING BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Türkiye bankacılık sektöründe önemli bir yere sahip olan ING bankasının bireysel kredilerine olan talep her geçen gün artıyor. Düşük faiz oranları sunan ING, diğer tüketici kredilerinde olduğu gibi ihtiyaç kredisinde de kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. İhtiyaçlarını ertelemeden satın almak için ING bankasından kredi çekmek isteyenlere bomba gibi bir fırsat gündeme geldi. ING 20 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyasında düşük faiz ve 3-36 ay arası değişen vade seçenekleri sunuyor. Bu sayede müşteriler, kendi gelir durumuna göre en uygun aylık taksitleri belirleyip kredi borcunu zorlanmadan kapatıyor.

ING İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI NE KADAR?

Milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan özel bankalardan ING ihtiyaç kredisi kampanyasının detaylarını duyurdu. Acil nakit ihyacını karşılamak için ING bankasına başvuranlara düşük faizli kredi çekme fırsatı sunulacak. Bankanın resmi web sitesinde yer alan bilgilere göre ilk kez ING’li olacak müşterilere özel yüzde 1.24’ten başlayan faiz oranlarıyla kredi verilecek.

ING bankasının yüzde 1.24 gibi düşük oran avantajından yararlanmak için bankada daha önce hesap açmamış ve aktif müşteri olmamak gerekiyor. Bankaya yeni gelenlere özel hoş geldin faiz oranıyla verilen kredi kampanyasında kredi limiti ve kredi notu gibi kriterlere bakılıyor. Bu koşullar altında her ING bankası müşterisinin ihtiyaç kredisi talebinde kullanılacak faiz oranı değişiklik gösterebiliyor.

ING 20.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Önde gelen özel bankalardan ING resmi web sitesinde 20 bin TL ihtiyaç kredisi için hesaplama tablosunu yayınladı. Buna göre ING’den 20 bin TL nakit çekmek isteyen bir müşteriye 3-36 ay vade seçeneği sunulacak. Düşük faiz oranlarıyla verilen kredide 36 ay vadeli 20 bin TL nakit çekenlerin aylık geri ödemesi gereken taksit tutarı sadece 856 TL oluyor. ING ihtiyaç kredisi başvuruları, internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden yapılabiliyor.

Editör: Uşak Son Dakika