SGK ile anlaşması olan bankalar, emekli maaş müşterilerine promosyon ödemeleri yapmaya devam ediyor. Özel bankaların rekabetinde artık yavaş yavaş son günler yaklaştı. EYT düzenlemesi ile emekli olan yaklaşık 2 buçuk milyon kişiyi kaçırmak istemeyen özel bankalar promosyon kampanyalarında kesenin ağzını açtı.

Özel bankalar arasında Türkiye İş Bankası, emekli maaşını 3 yıl boyunca buradan alanlara vereceği promosyonu açıkladı. Ek koşul şartı olmadan 10 bin TL ve üzeri emekli aylığı alanlara 7 bin 500 TL promosyon verilecek. Bunun dışında emekli maaş müşterileri, İş Bankası Maximum kredi kartına da aidat ödemeden sahip olabilecek.

BANKALARIN EMEKLİ PROMOSYON KAMPANYALARI

Türkiye’deki en popüler özel bankalardan biri olan Garanti BBVA güncel promosyon kampanyasını duyurdu. Maaş taşıma işlemi yapanlar vereceği taahhüt ile Garanti BBVA’dan 8 bin 500 TL’ye varan promosyon ödülünden yararlanabilecek. Bu kampanya kapsamında emekli maaş müşterilerine 7 bin 500 nakit ödeme ve bin TL bonus ödemesi yapılacak.

En fazla promosyon veren bankalardan biri haline gelen ING, özel bankalar arasındaki rekabette adından söz ettirmeyi başarı. ING bankası nisan ayında promosyon ödemesini güncelledi ve 10 bin TL’ye çıkardı. Bu kampanyada müşteriler 8 bin 500 TL nakit ödemeye ek olarak otomatik fatura talimatı verdiklerinde 1.500 TL daha ödeme alma imkanından yararlanabilecek.

EMEKLİ PROMOSYONUNDA SON GÜNLER

QNB Finansbank’ın emekli promosyon kampanyasındaki güncellemedi dikkat çekti. Buna göre maaşını taşıyan emeklilere 8 bin TL’ye varan nakit promosyon ödenecek. Ayrıca CardFinans Emekli Kredi Kartı çıkaranlara da yıllık bin 200 TL indirim hakkı tanınacak. Akbank, 3 yıllık emekli maaşı alma sözü verenlere 1.500 TL Chip para ödülüyle birlikte toplam 8 bin 500 TL promosyon verecek.