Turkcell Bizce kullanıcıları avantajlı tekliflerden İpragaz bayisine ulaşarak yararlanabilecek. Mutfak tüpüne indirim kampanyası son günlerine yaklaşırken kampanyalı dönemde satın alma işlemini tamamlayanlar 12 kiloluk ev tüpüne 280 TL'ye kavuşacak.

İpragaz ve Turkcell ortak anlaşması ile paylaşılan kampanyanın detayları belli oldu. Kampanyadan faydalanmak isteyen Turkcell kullanıcısı sadece SMS yolu ile başvurusunu tamamlayarak bu fırsatı değerlendirebilecek.

12 KG'LIK EV TÜPÜ 280 TL KAMPANYASININ SON GÜNÜ NE ZAMAN?

Her evin ihtiyacı temel gıda ürünleri gün geçtikçe pahalanıyor. Vatandaş kara kara düşünüyor. Ay sonunu getirmenin zorlaştığı bu dönemde firmaların uyguladığı kampanyalar büyük destek oluyor. Bütçeye dost İpragaz kampanyası kapsamında mutfak tüpü indirimli hale geliyor. 9 Mayıs tarihine kadar geçerli olan kampanyadan bireysel müşteriler yararlanabilir.

12 KG'LIK EV TÜPÜ 280 TL KAMPANYA BAŞVURU YAP!

İpragaz ile 12 kiloluk ev tüpü 280 TL'ye geliyor. Turkcell Bizce uygulaması üzerinden “Şifre Al” butonunu kullanarak kolaylıkla kampanyaya katılmak mümkün. SMS yolu ile de cep telefonu üzerinden katılım sağlanabilir.

“12 kiloluk ev tüpü 280 TL” kampanyasına katılmak isteyenler cep telefonunun mesaj kısmına İPRAGAZ yazıp 2263'e sms olarak göndermelidir.

12 KG'LIK EV TÜPÜ 280 TL KAMPANYASI KAMPANYA DETAYLARI!

Kampanyaya başvuru yapıldıktan sonra alınan şifrenin satın alma işlemi sırasında bayideki görevliye söylenmesi gerekiyor. Her hat sahibi kampanyadan 45 günlük süre içerisinde yalnızca bir kez faydalanabilir. Turkcell Bizce aboneleri için geçerli olan kampanyaya uygulama üzerinden katılım sağlayanlar ya da sms ile başvuranlar için kabul edilir.

Farklı kampanyalarla birleştirilerek kullanılamıyor. Kampanyaya ayda 100.000 katılım sınırlaması getirilmiştir. Katılımcı sınırı aşıldığında kampanya doğum günü gelmeden otomatik olarak sona eriyor.

12 KG'LIK EV TÜPÜ 280 TL KAMPANYASINA KOLAY KATILIM!

İpragaz ile ev tüpüne indirim kampanyasından faydalanmak isteyenler Turkcell Bizce uygulamasını Google Play Store ya da App Store uygulaması üzerinden indirebilir. Size en yakın İpragaz bayisini tespit edebilmek için ipragaz.com.tr adresi üzerinden “En Yakın Bayi” seçeneğine tıklayarak inceleyebilirsiniz. Konu üzerine daha detaylı bilgiyi 444 47 72 hattını arayarak öğrenebilirsiniz.