EYT'li emeklinin bekleyişine değdi. Uzun süredir sessizliğini koruyan bankalar promosyon kampanyalarını güncellemeye başladı. Bu yeniliğe QNB Finansbank'ta dahil oldu. EYT ile emekli olanlar aldıkları maaş karşılığında yüksek promosyon rakamını hesabında bulabilecek.

Bankanın sunduğu promosyon teklifi ek bir harcama yapmaya gerek olmadan sadece başvuru yaparak değerlendirilebilir. En düşük ve en yüksek maaş aralığına göre promosyon ödemesi değişebiliyor. 2 milyon 250 bini aşkın EYT'linin istisnasız faydalanabileceği bir kampanya dönemine girildi.

10.000 TL PROMOSYONDAN NASIL YARARLANILIR?

QNB Finansbank seçim öncesi dönemde başlattığı bu yeni kampanya için vatandaşlarını bankaya davet ediyor. Ek bir zahmete girmeden bankanın mobil uygulaması, resmi internet sitesi veya müşteri hizmetleri hattı aranarak başvuru işlemi gerçekleştirilebilir. EYT kapsamında ilk kez emekli olacaklar e-devlet sistemi üzerinden banka seçiminde bulunabilir. Emeklilik sözleşmesi sırasında seçeneği QNB Finansbank olarak tercih edebilir.

QNB FİNANSBANK ÖDEMEYİ NASIL YAPIYOR?

QNB Finansbank'ın sunduğu promosyon ödemesi kapsamında 8.000 TL'ye kadar alınan ödeme yıl içerisinde 2 bin TL'ye kadar ek destekler ile 10.000 TL'ye yaklaşıyor. Sunulan destekten faydalanmak isteyenlerin 3 yıllık sözleşmeyi imzalaması sonrası geçerli olmaya başlıyor. Alınacak ilk emekli maaşının ardından promosyon rakamı otomatik olarak hesaba yansıyor.

QNB Finansbank 8.000 TL'ye kadar promosyon ödemesi yapıyor. Emekli maaşına ek CardFinans kartı çıkartan emekli yıl içinde yapacağı her harcamada toplamda 1.200 TL'ye kadar indirim kazanıyor. Emekli kredi kartı ile yapacağı 500 TL ve üzeri harcamada ek 750 TL promosyon alabiliyor.

QNB FİNANSBANK MAYIS AYI PROMOSYON LİMİTLERİ

Finansbank alınan aylık emekli maaşına ek aşağıdaki limitlerde promosyon ödemesi yapıyor:

●       3.500 TL'ye kadar emekli aylığı alana 4.800 TL

●       3.500 TL - 7.500 TL arası emekli aylığı alana 5.600 TL

●       7.500 TL - 10.000 TL arası emekli aylığı alana 7.200 TL

●       10.000 TL ve üzeri emekli aylığı alana 8.000 TL