Temel gıda ürünlerini bütçesine en uygun fiyatlarla satın almak isteyenlere müjdeli haber geldi. Migros, son dönemde fiyatları çok merak edilen ürünler arasında yer alan ayçiçek yağı için indirim kampanyası başlattı. En kaliteli gıda ürünlerini uygun fiyat seçenekleriyle müşterilerine sunan Migros’ta ayçiçek yağı fiyatları gündem oldu.

İndirimli ayçiçek yağı satın almak için market market gezenler, çareyi Migros’ta buldu. Türkiye’nin dört bir yanında binlerce şubesi bulunan Migros, ayçiçek yağı satışında indirim kampanyasını duyurdu. Migros sanal market üzerinde yüzde 28’e varan indirimler başladı. Bütçesine uygun fiyatlarla ayçiçek yağı satın almak isteyenler bu fırsatı kaçırmıyor.

AYÇİÇEK YAĞINA YÜZDE 26 İNDİRİM

Geniş bir müşteri kitlesi bulunan Migros ayçiçek yağı fiyatındaki indirim kampanyasını duyurdu. Buna göre Migros marketlerde satılan Oba ayçiçek yağı 5 litre pet fiyatı 162,99 TL’den yüzde 14 indirimle 139,90 TL’ye düştü. Migros’tan 5 litre ayçiçek yağı satın almak isteyenler bu indirimi kaçırmıyor.

Abalı ayçiçek yağı 1 litre fiyatında ise yüzde 26 oranında indirim yapıldı. Uygun fiyatlı ayçiçek yağı satın almak isteyenleri yakından ilgilendiren kampanya tüm Migros marketlerde başladı. Abalı ayçiçek yağı 1 litre fiyatı 45,99 TL’den 33,90 TL’ye düştü. Migros’un ayçiçek yağı indirim kampanyası sadece bu ürünlerle sınırlı kalmadı.

MİGROS AYÇİÇEK YAĞI İNDİRİMLERİ

Bütçesini yormadan ayçiçek yağı satın almak isteyenler Migros marketleri tercih ediyor. Migros’ta satılan Turna ayçiçek yağı pet 2 litre fiyatı yüzde 25 indirimle 84,90 TL’den 63,90 TL’ye düştü. Son olarak Emek ayçiçek yağı 1 litre fiyatı yüzde 22 indirim sonrası 46,90 TL’den 36,50 TL fiyatla satılacak.