Bankacılık sektörünün en köklü ve büyük özel bankalarından Türkiye İş Bankası, cazip kampanyalarına devam ediyor. Tüketici kredilerinde avantajlar sunan banka şimdi de kredi kartı ile harcama yapanların yüzünü güldürmeye başladı. İş Bankası’nın kurumsal internet sitesinde yer alan duyuruya göre Maximum kredi kartı sahipleri, harcama yaparken kazanma fırsatı elde edecek.

Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan İş Bankası’nın Maximum kart kullanıcıları, 28 Şubat 2023 tarihine kadar 300 TL değerinde Maxipuan hediyesi alabilecek. Bankanın duyurusuna göre Maximum anlaşmalı marketlerden tek seferde 400 TL ve üzeri ilk peşin market alışverişinden sonra farklı günlerde yapılacak 400 TL ve üzeri her peşin alışverişlere 30 TL hediye verilecek.

İŞ BANKASI MAXİMUM KREDİ KART KAMPANYASI

Maximum kredi kartıyla market alışverişlerini peşin yapan müşteriler bu fırsatı kaçırmıyor! Milyonlarca müşteriye hitap eden Türkiye İş Bankası, müşterilerine harcama yaparken kazanma fırsatı sunmaya devam ediyor. Maximum anlaşmalı marketlerden tek seferde 400 TL ve üzeri peşin alışveriş yapanlar, farklı günlerde 400 TL ve üzeri her peşin alışveriş için 30 TL, toplamda 300 TL Maxipuan kazanma fırsatı elde edecek.

Bankanın resmi internet sitesinden duyurduğu Maximum kredi kartıyla market harcamalarına 300 TL hediye kampanyasına dahil edilen kartlar şu şekilde sıralandı: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, İş'te Üniversiteli, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartları ve Maxipara Kart. Bu kartların, market alışverişleri ve sanal mağaza veya mobil uygulamalarından yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilecek.

İŞ BANKASI 300 TL MAXİPUAN HEDİYE KAMPANYASININ KOŞULLARI

Market harcamalarını yaparken bir yandan hediye puan kazanmak isteyenler İş Bankası’nın bu kampanyasına büyük ilgi gösteriyor. Müşterilerin 28 Şubat 2023 tarihine kadar bu kampanyaya katılım sağlayabileceği belirtiliyor. İş Bankası kurumsal internet sitesinde yer alan şartlara göre kampanyaya dahil edilmeyen işlemler şu şekilde sıralandı: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler, farklı ürün kategorilerinde satış yapan e-ticaret firmalarından yapılacak alışverişler.

MAXİMUM KART 300 TL ÖDÜL KULLANIMI NASIL OLACAK?

Türkiye İş Bankası’nın büyük ses getiren bu kampanyasına katılım koşullarını sağlayıp ödül hakkı kazananlar için önemli bir duyuru yapıldı. Resmi web sitede yer alan duyuruya göre 300 TL’ye varan Maxipuan hediyeleri 3 Mart 2023 tarihinde en son kullanılan karta yüklenecek. Bu Maxipuan hediyelerinin son kullanma tarihi ise 30 Nisan 2023 olup, bu tarihte kullanılmayan ödüller geri alınacak.