AK Parti Uşak Gençlik Kolları Başkanı Enes Kale’nin AK Parti İl Ana Kademe Yönetim Kurulu Üyeliğine geçmesi nedeniyle istifa etmesinin ardından AK Parti Uşak Gençlik Kolları Başkanlığına İnşaat Mühendisi İsmet Özkan atandı.

ÜSTÜN BAŞARILAR DİLİYORUM

İsmet Özkan’ın AK Parti Uşak Gençlik Kolları Başkanı olarak atanmasını tebrik eden Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın mesajında, “Uşak İl Gençlik Kolları Başkanı olarak atanan İsmet Özkan kardeşimizi tebrik ediyor üstün başarılar diliyorum.
Görevi devreden Enes Kale kardeşimize bugüne kadar ki hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.
Teşkilatımıza ve Uşak'ımıza hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.


TEŞKİLATIMIZA HAYIRLI OLSUN
AK Parti Uşak Milletvekili Fahrettin Tuğrul ise tebrik mesajında, “AK Parti Uşak İl Gençlik Kolları Başkanlığı’ na görevlendirilen İsmet Özkan kardeşimi tebrik ediyor, kendisine başarılar diliyorum.
Görevi devreden Enes Kale kardeşime bugüne kadarki gayretli çalışmaları ve emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Teşkilatımıza ve şehrimize hayırlı uğurlu olsun.” dedi


UŞAK’IMIZA HAYIRLI OLSUN

AK Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş’de yayınladığı tebrik mesajında, “AK Parti Uşak İl Gençlik Kolları Başkanlığı’na görevlendirilen İsmet Özkan kardeşimizi tebrik ediyor, kendisine başarılar diliyorum.
Görevi devreden İbrahim Enes Kale kardeşimize bugüne kadar ki gayretli çalışmaları ve emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Teşkilatımıza ve Uşak’ımıza hayırlı olsun.” dedi

Editör: Uşak Son Dakika