Memur Sen Konfederasyonuna bağlı Uşak’ta faaliyet gösteren 11 memur sendikası şube başkanı aralarında yaptığı seçimle Memur - Sen Uşak İl Temsilcisi olarak Eğitim Bir Sen Uşak şube Başkanı Bilal Kara’yı seçti. 
Şube başkanlarına kendilerine gösterdiği teveccühten dolayı teşekkür eden Kara yaptığı açıklamada; “Memur-Sen Uşak Sendika birim Başkanlarımızın teveccühü ile Uşak Memur Sen İl Temsilciliği görevi oy birliği ile şahsımıza tevdi edildi. 
2019- 2023 tarihleri arasında 4 yıldır Memur-Sen Uşak İl Temsilciliği görevini başarıyla yürüten Muhammed Ali Aloğlu Başkanıma bu güne kadarki hizmetleri için ve diğer sendikamız başkanlarına ayrı ayrı şahsım ve teşkilatım adına hassaten teşekkür ediyorum. 
Rabbim birlik-beraberlikten ayırmasın, adımlarımızı bereketlendirsin, ayaklarımızı ahdimiz ve kardeşliğimiz üzere sabit kılsın inşallah” dedi. 
Temsilcilik görevini devreden Sağlık Sen Uşak Şube Başkanı Muhammed Ali Aloğlu, “Memur-Sen Uşak  İl Temsilciliği görevi seçim sonucunda oy birliği ile göreve Eğitim Bir Sen Uşak  Şube Başkanımız Bilal Kara başkanımıza bayrağı devrettik. 
Görevi devralan değerli başkanım Bilal Kara ‘ya bu kutlu yolculukta başarılar diliyorum. Hayırlı olsun”  ifadesini kullandı.  

                      

Editör: Uşak Son Dakika