Türkiye bankacılık sektörünün en köklü özel bankalarından Türkiye İş Bankası, ihtiyaç kredisi kampanyalarıyla öne çıkıyor. Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan banka son olarak acil nakit arayanlar için kaçırılmayacak bir fırsat sundu. İhtiyaçlarını ertelemeden karşılamak isteyenler için İş Bankası Anında Kredi kampanyası duyuruldu.

İş Bankası kurumsal internet sitesinde yer alan bilgilere göre kişiye özel faiz oranlarıyla Anında Kredi verilecek. Yeni yılda ihtiyaçlarını hemen satın almak ve borçlarını zamanında ödemek isteyenler acil nakit ihtiyacını İş Bankası’ndan karşılıyor. Nakde ihtiyaç duyulan her an çekilebilen İş Bankası Anında Kredi kampanyasına başvurular devam ediyor.

İŞ BANKASI ANINDA KREDİ NEDİR?

İş Bankası’nın Anında Kredi kampanyası, ihtiyaç kredisi arayanların dikkatinden kaçmıyor. Bankanın resmi web sitesindeki duyuruya göre Anında Kredi, 200 bin TL’ye kadar tüm nakit ihtiyaçlarını karşılamak için sunulan pratik bir bireysel kredidir. BDDK kararına göre 50 bin TL ile 100 bin TL arasındaki krediler için 24 ay vade, 50 bin TL’nin altındaki krediler için 36 ay vade sınırı uygulanıyor. Acil nakit ihtiyacı olanlar İş Bankası’nın mobil bankacılık, internet bankacılığı ve ATM’lerini kullanarak anında nakit desteği alabilirler.

İŞ BANKASI ANINDA KREDİ FAİZ ORANI NE KADAR?

Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını yakından takip edenler, özellikle kredi faiz oranlarına büyük önem veriyor. Bütçesine en uygun koşullarda nakit desteği almak için kredi faiz oranının uygun seviyede olmasını isteyen müşterilere müjdeli haber İş Bankası’ndan geldi. Bankanın kurumsal internet sitesinde yer alan duyuruya göre İş Bankası Anında Kredi faiz oranı yüzde 1.95 olarak belirlendi.

Türkiye’nin en popüler özel bankalarının başında gelen İş Bankası, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini sürdürüyor. Tüketici kredilerinde düşük faiz oranları sunan bankanın Anında Kredi kampanyası büyük ilgi görüyor. İş Bankası’nın ihtiyaç kredisi kampanyasında güncel faiz oranları kredi başvurusunda bulunan kişinin kredi notuna, kredi limitine ve vade sayısına göre farklılık gösterebiliyor.

İŞ BANKASI 30.000 TL ANINDA KREDİ HESAPLAMA

Acil nakit ihtiyaçlarını İş Bankası’ndan Anında Kredi çekerek karşılamak isteyenler için Anında Kredi hesaplama tablosu paylaşıldı. Bankanın kurumsal internet sitesindeki bilgilere göre 30 bin TL limitli kredi için 36 ay vade seçeneğini tercih eden müşterilere yüzde 1.95 faiz oranından yararlanma fırsatı sunulacak. Bu koşullar altında İş Bankası ihtiyaç kredisi çekenler ayda sadece 1.261 TL ödeme yaparak kredi taksitlerini ödeyebilecek. Üstelik 3 yıllık vade sonunda İş Bankası’na yapılacak toplam geri ödeme tutarı ise 45 bin 405 TL olacak.