Emeklilere olarak ödenen promosyon gibi ödemeleri bir araya getirerek kampanyalar hazırlayan bankalarda ödeme miktarları nisan ayı itibariyle iyice artmaya başladı. Özellikle de Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) düzenlemesi olarak bilinen yeni düzenlemeyle birlikte emekli olabilecek olan 2,2 milyon kişinin banka seçecek olması, promosyon yarışına hız kazandırırken; bankalar da emeklilere özel kampanyalarını her an günceller hale geldi.

Emeklilik kampanyaları güncellenmeye devam ederken; bir güncelleme de ING Bank’tan geldi. Emeklilere tanıdıkları ayrıcalıkları arttırdığını duyuran ING Bank, aynı zamanda nakit olarak ödediği promosyonlarda da artışa gittiğini açıkladı. Yeni kampanyası ile emeklilerin radarına girmeyi başaran ING Bank, kampanyasın ilişkin tüm detayı verdi. İşte ING Bank’ın emekli kampanyası…

ING BANK’TA PROMOSYONLAR ARTMAYA BAŞLADI

Nakit olarak ve ek olarak iki ayrı ödeme şeklinde promosyon vermeyi sürdüren ING Bank, promosyon tutarlarını artırdı. Nakitte 8 bin 500 TL’ye varan promosyonlar veren ING Bank, emekli aylığı 3.500 TL’ye kadar olanlara 5 bin 100 TL, emekli aylığı 3.500 TL ile 7.500 TL arasında olanlara 5 bin 950TL, emekli aylığı 7.500 TL ile 10.000 TL arasında olanlara 7 bin 650 TL, emekli aylığı 10.000 TL ve üzerinde olanlara ise 8 bin 500 TL nakit promosyon ödemesi yapacağını açıkladı. Emeklilere özel maaş baremi fark etmeksizin bin 500 TL’ye varan ek nakit promosyon veren ING Bank, bu ek nakit promosyon için ise otomatik fatura ödeme talimatı vermeyi şart koştu.

ING BANK’TA EMEKLİLERİN AYRICALIKLARI ARTTI

Nakit promosyonlardan üç yıl maaş taşımayla; ek promosyonlardan otomatik fatura ödeme talimatlarıyla yararlandıran ING Bank, emeklilere özel birtakım ek ayrıcalıklar da hazırladı. Bu kapsamda emeklilerin dijitalden gerçekleştireceği para transferi işlemlerine masraf ödemesi almayan ING Bank, emeklilere özel yüzde 1,59’dan başlayan faiz oranıyla ihtiyaç kredisi vermeye başladı. Aynı zamanda emeklileri 3 ay boyunca Turuncu Ekstra avantajlarından harcama koşulu olmadan yararlandıran ING Bank, kredi kartı olan emeklilere bin TL Bonus sözü de verdi. ING Bank, ayrıca kredi kartından ilk yıl ücret almayacağını duyururken; ilk kez başvuran emekliye 10 bin TL’ye varan faizsiz taksitli nakit avans sağlayacağını belirtti.