Uşak Belediyesi tarafından bir süre önce yapımı tamamlanarak hizmete açılan Genç Kuşak Akademi; içerisinde bulunan kütüphane ile gençlerin uygun koşullarda ders çalışmasını sağlıyor. Öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla zengin donatılara sahip olan kütüphanede kitaplar, dergiler, dijital kaynaklar ve rahat çalışma alanları yer alıyor.

2-30

Sağlam Temeller Akademide Atılıyor

Gençlerin eğitim hayatına destek olmak, onların sınavlara hazırlanırken yaşadıkları sıkıntıları azaltmak adına kurulan Genç Kuşak Akademi; Kurtuluş Mahallesi Duru Sokak'ta yer alan toplam 1200 metrekarelik alanda 2 katlı yapısıyla hizmet veriyor.

İçerisinde gençlerin sosyalleşmesine olanak sağlayacak bir kafeteryanın yanı sıra, bireysel ve grup olarak ders çalışmaya imkan tanıyan etüt odaları bulunan Akademi; teknoloji odası, rehberlik hizmeti ve etkinlik atölyeleri gibi unsurlarıyla öne çıkıyor.

3-22

Kütüphane Bölümü Gençleri Ağırlamaya Başladı

Yakın zamanda düzenlenecek olan LGS, YKS gibi önemli sınavlara gençleri hazırlamak amacıyla kütüphane bölümünün kapılarını gençlere açan akademi; hem eğitim hem de moral desteği vermek amacıyla tüm donatılarını gençlere sunacak.

Okumayı seven, kültürel birikimini artırmak isteyen ve öğrenip keşfetmeye açık olan gençleri bünyesinde ağırlayacak olan kütüphane bölümü; modern ve geniş salonuyla sabah 09.00 ila 22.00 saatleri arasında hizmet verecek.

7-3