Tesisler lezzetli yemekleri, makul fiyatları, hijyen standartlarına verdikleri önem ve güler yüzlü personelleri sayesinde ziyaretçilerinden tam not alıyor.

Her Yaştan Vatandaşa Hizmet Veriyor

Ekonomik fiyatları dolayısıyla şehirdeki öğrencilerin uğrak noktası olan sosyal tesisler, aynı zamanda sigara içilmeyen kapalı alanları ile çocuklu ailelerin de ilk tercihi haline geldi. Sakin ve nezih ortamlar sunan sosyal tesisler, çeşitli etkinlikler için de sık sık kullanılmaya devam ediyor. Her yaştan vatandaşın gönül rahatlığıyla hizmet aldığı tesislere ilgi her geçen gün artıyor.

Uşak Belediyesi Sosyal Tesisleri (2)
Vatandaşlar Hizmetlerden Memnun

Atapark Sosyal Tesisler’de röportaj veren Uşaklı üniversite öğrencisi Furkan Arslan, “Yemekleri çok lezzetli ve fiyat olarak tam bir öğrenci dostu. Bütün öğrenci arkadaşlarımı buraya gelmesi için teşvik edebilirim. Personeller de çok ilgili ve güler yüzlü. Buralı olduğum için de sürekli gelip gidiyorum, şimdiye kadar hijyen konusunda da hiçbir sorun yaşamadım çok memnunum.” dedi.

Dörtyol’daki tesisi ziyaret eden Onur Demir ise, “Fiyatlar Uşak ortamına bakıldığında gayet uygun. Ayrıca tesislere gece gündüz demeden kolay ulaşım sağlayabiliyor olmamız da tercih sebeplerimizin arasında. Personellerin ilgi ve alakası, yemeklerin lezzeti çok güzel. Herkese tavsiye ederiz.” ifadelerini kullandı.

Şehirde bulunan sosyal tesisleri çok beğendiğini belirten Fatma Yılmaz, “Gerek lezzet gerekse fiyatlar olsun hepsinden çok memnunum. Ortamı da çok sakin ve kaliteli, sık sık geliyorum.” dedi.

Uşak Belediyesi Sosyal Tesisleri (4)

Yeni Tesisler İçin Çalışmalar Başladı

Esentepe Spor Kompleksi, Kayaağıl Termal Tesisleri, Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi noktalarda da vatandaşlara kapılarını açan sosyal tesislerin sayısı, talebin yoğunluğu ile artırılıyor. Yeşil Karaağaç Doğal Yaşam Merkezi’nde, kentsel dönüşüm alanı içerisinde bulunan 100. Yıl Parkı’nda, yapımı süren Dikilitaş Millet Bahçesi’nde ve iki tane de kentin vizyon projesi olacak Çocuk Kent’te yeni sosyal tesisler açılması planlanıyor.

Boykot Yapan Tesislerden Oldu

Ayrıca İsrail’in Filistin halkına yaşattığı insanlık dramına sessiz kalmayan Uşak Belediyesi, aldığı boykot kararıyla sosyal tesislerinde İsrail menşeili ürünlerin satışını da durdurmuştu. Vatandaşın destek verdiği boykot kapsamında birçok ürün raftan kaldırılmıştı.

Uşak Belediyesi Sosyal Tesisleri (6)

Editör: Uşak Son Dakika