Türkiye bankacılık sektöründe adından sık sık söz ettiren Akbank, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunuyor. Milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan Akbank’ın son kampanyası büyük ilgi gördü. Bankanın resmi web sitesinde duyurulan kampanyaya göre yakınlarını Akbank’a getirenlere bin 500 TL’ye kadar hediye verilecek.

Akbank Davet Et Kazan kampanyasının detaylarını duyurdu. Bu kampanya ile Akbank müşterileri, kendileri için özel oluşturulan davet kodlarıyla yakınlarını mobil uygulamadan Akbanklı olmaya davet edebilir. Bunun üzerine davet kodu ile mobilden Akbank’ta hesap açan her yakını için 150 TL, toplamda bin 500 TL Chip-Para kazanabilirler.

AKBANK DAVET ET KAZAN KAMPANYASI

Türkiye’nin en popüler özel bankalarından Akbank müşterilerine her fırsatta kazandırmaya devam ediyor. Memnuniyet odaklı bankacılık hizmeti sunan Akbank’ta bin 500 TL değerinde Chip-Para kazanma fırsatı gündeme geldi. Buna göre davet kodu ile mobil uygulama üzerinden Akbanklı olan her yakın için 150 TL, toplamda bin 500 TL Chip-Para kazanma fırsatı devam ediyor.

Üstelik davet kodu ile Akbank’ta hesap açan yakınları, Axess veya Wings kredi kartlarından ilke kez yapacakları harcamalara da ödül alacak. Kampanya detaylarına göre davet koduyla Akbanklı olanlar, bireysel kredi kartıyla yapacakları harcamalardan 150 TL, Üniversiteli Akbanklı olmaları halinde 100 TL ve toplamda 250 TL Chip-Para kazanabilecekler.

AKBANK 1.500 TL CHİP-PARA KAMPANYASININ ŞARTLARI

Akbank’ın bu kampanyasından 30 Nisan 2023 tarihine kadar Akbank müşterisi olup, Akbanklı olmayan yakınlarını Akbank Mobil üzerinden davet kodu iletip müşteri yapanlar yararlanabilecek. Kampanya kapsamında bin 500 TL Chip-Para’yı kazandıktan sonra kodu paylaştığı diğer kişilerin Akbanklı olmasından ilave Chip-Para kazanımı olmayacaktır. Müşteriler, davet et kazan kampanyasında istediği kadar kişiye davet kodu gönderebilir. Davet kodu ile Akbanklı olan müşteri ise en fazla 250 TL Chip-Para kazanabilir.