Yükselen kura ve enflasyona bağlı olarak giderek ağırlaşan gündelik hayat şartları, her sektörde hissedilmeye başlandı. Teknolojiden otomotive tüm hizmet alanlarında gözlenen yüksek oranlı zamlar gündemden düşmezken özellikle market reyonlarına yansıyan fiyat artışları vatandaşlara yaka silktirdi. Başta gıda ürünleri olmak üzere pek çok market ürününde kısa süre içerisinde yaşanan fiyat değişimleri, milyonları şaşkına çevirdi.

Artan ürün fiyatları sebebi ile market alışverişlerini tedirginlik içerisinde tamamlayan ve çoğu zaman da ihtiyaçları olan ürünleri yeterli miktarda alamayan birçok vatanda, zincir market sektöründen gelen indirim haberlerini yakın takip altına aldı. Bu noktada yüzleri güldüren son haber Tarım Kredi Kooperatif’ten geldi. Düzenlemiş olduğu yeni indirim kampanyasını paylaşan Tarım Kredi Market, gıda ürünlerinde ve diğer temel ihtiyaç ürünlerinde ciddi bir fiyat değişikliğinin söz konusu olduğuna dikkat çekti.

SON GÜN 17 EYLÜL

“Tarladan sofraya” mantığı ile hizmetlerine devam eden ve bu kapsamda da ürün fiyatlarını olabildiğince düşük tutan Tarım Kredi Market, yeni indirim kampanyası ile dikkatleri üzerine çekti. Gıda ürünlerinin yanı sıra kişisel temel ihtiyaç ürünlerinde de fiyat değişikliğine gitmiş olduğunu belirten Tarım Kredi, kampanyasının son geçerlilik tarihini 17 Eylül olarak belirledi.

TARIM KREDİ İNDİRİMLİ ÜRÜNLER 12- 17 EYLÜL

Tarım Kredi Market’in 17 Eylül 2023 tarihine kadar dip fiyatlardan satmaya devam edeceği bazı ürünler şu şekilde:

- Elit kağıt havlu 2 katlı rulo 6’lı: 46,90 TL

- Elit tuvalet kağıdı 2 katlı 16’lı rulo: 72,90 TL

- TK organik yumurta 10’lu: 39,50 TL

- Gezen tavuk yumurta 10’lu TK: 36,50 TL

- Yarım yağlı TKS yoğurt 2 kg: 44,90 TL

- Salamura yeşil zeytin TK kg: 76,90 TL

- Gemlik yağlı salamura zeytin siyah TK kg: 76 TL

- İçim üçgen peynir 100 g: 19,50 TL

Editör: Uşak Son Dakika