Bayram öncesinde acil nakit paraya sıkışanları yakından ilgilendiren müjdeli haber Enpara’dan geldi. Enpara, müşterilerine dosya masrafı olmadan, 20 bin TL limitli bayram kredisini düşük faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleriyle sunuyor...

Acil nakit arayana Enpara’dan bayram kredisi! Dosya masrafsız 20 bin TL kredi kampanyası başladı

Türkiye bankacılık sektöründe adından sık sık söz ettiren Enpara, dijital bankacılık hizmetleriyle dikkat çekiyor. QNB Finansbank’ın dijital bankacılık çözümü olan Enpara’nın milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunuyor. Enpara’nın avantajlı bankacılık hizmetleri arasında düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası dikkat çekiyor.

Müşterilerine uygun koşullarda nakit desteği sunan Enpara’dan bayram kredisi duyurusu geldi. Bankanın resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre acil nakit arayanlara avantajlı ihtiyaç kredisi sunulacak. İhtiyaçlarını ertelemeden satın almak isteyenler Enpara’nın ihtiyaç kredisi kampanyasını tercih ediyor.

ENPARA AVANTAJLI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Bayramda nakit ihtiyacını en uygun koşullarda karşılamak isteyenlere müjdeli haber geldi. Enpara düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde üstelik dosya masrafı olmadan 20 bin TL nakit dağıtıyor. Bütçesine en uygun şekilde kredi çekip ihtiyaçlarını ertelemeden satın almak isteyenler Enpara’nın avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuruyor.

ENPARA İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI

Bayramda acil nakit arayanların ilk dikkat ettiği nokta bankaların kredi faiz oranları oluyor. Özel bankalar arasında adından sık sık söz ettiren Enpara, ihtiyaç kredisinde uygun faizler sunmasıyla biliniyor. Aylık faiz oranı yüzde 2.55 olarak açıklanan Enpara avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyası tüm hızıyla devam ediyor.

ENPARA 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Bu bayramda acil nakit ihtiyacı olanların yüzü Enpara ile gülüyor. Enpara’dan 20 bin TL tutarında avantajlı ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için 12 ay vade seçeneğinde yüzde 2.55 faiz oranı uygulanacak. Bu koşullar altında kredi çeken bir müşterinin aylık ödeyeceği taksit tutarı 2 bin 31 TL oluyor. Masrafsız kredide 1 yıllık vadenin sonunda bankaya ödenecek toplam geri ödeme tutarı ise 24 bin 381 TL olarak hesaplanıyor.