Ramazan Bayramı’nda acil nakit arayanlara müjdeli haber Yapı Kredi’den geldi. Türkiye’de milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan Yapı Kredi bankasının kampanyaları büyük ilgi görüyor. Bankanın resmi internet sitesinde yer alan son kampanyaya göre yeni müşterilere 10 bin TL faizsiz kredi fırsatı sunulacak.

Bütçesine uygun koşullarda kredi arayanların tercihi Yapı Kredi bankası oluyor. Yapı Kredi’den faizsiz kredi çekmek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat gündeme geldi. Türkiye’nin en popüler özel bankalarından biri olan Yapı Kredi, mobil uygulamadan müşteri olanlara 10 bin TL’ye varan faizsiz taksitli nakit avans kredisi veriyor.

YAPI KREDİ FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASI

İlk kez Yapı Kredi müşterisi olanlar hem avantajlı bankacılık hizmetlerinden yararlanıyor hem de 10 bin TL faizsiz krediyle acil nakit ihtiyacına çözüm buluyor. Yapı Kredi’nin bu kampanyasına katılmak ve bankacılık işlemlerini kolayca gerçekleştirmek için Yapı Kredi Mobil’i telefona tek tıkla indirmek yeterli oluyor. 30 Nisan 2023 tarihine kadar Yapı Kredi Mobil’den yeni müşteri olanlara 10 bin TL’ye varan faizsiz taksitli nakit avans verilecek.

YAPI KREDİ 10 BİN TL FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASININ ŞARTLARI

Türkiye’de milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan Yapı Kredi, faizsiz kredi kampanyasını duyurdu. Bankanın resmi web sitesinde yer alan kampanya detaylarına göre bu fırsattan 30 Nisan 2023 tarihine kadar Yapı Kredi’ye ilk defa müşteri olanlar yararlanabilecek.

Kampanya kapsamında Yapı Kredi müşterisi olanlar 15 gün içinde bireysel kredi kartı başvurusunda bulunup onaylandığında 7 gün içinde kampanya tanımlaması yapabilecek. Tanım sonrasında 15 Mayıs 2023 tarihine kadar faizsiz taksitli nakit avans fırsatından yararlanmak mümkün olacak. 6 ay vadeli Yapı Kredi faizsiz taksitli nakit avans kredisinin tutarı müşterinin kredi notuna göre belirlenecek.