Kısa sürede geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Exxen abonelik ücretlerine zam yapıldı. Medya devi Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu dijital yayın platformu Exxen fiyatlarına zam geldi. Tv8 ve Tv8.5 kanallarının sahibi Acun Ilıcalı, yıllık 900 milyon yatırım yapacağını açıklayarak 2 sene önce kullanıma açtığı Exxen ücretlerine zam yaptı.

Sosyal medyada tartışma yaratan zam hamlesinin ardından gözler Exxen 2023 fiyat listesine çevrildi. Exxen üyesi olmak isteyen veya halihazırda bu platformu kullananlar zamlı fiyatları araştırmaya başladı. Sosyal medya kullanıcılarını ikiye bölen zam duyurusundan sonra “Exxen üyelik ücreti ne kadar oldu?” sorusu gündeme geldi.

EXXEN ÜYELİK ÜCRETİ NE KADAR?

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen dijital yayın platformu çok sayıda yerli ve yabancı dizi – film ile UEFA Şampiyonlar ligini üyeleriyle buluşturuyor. İki sene önce kurulan ve kısa sürede geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan Exxen üyelik ücretleri zamlandı. 2023 Exxen abonelik ücreti fiyatları zam sonrası şu şekilde listelendi:

·         Reklamlı Yıllık Paket: Aylık 54 TL (Toplam: 648 TL)

·         Reklamsız Yıllık Paket: Aylık 74,90 TL (Toplam: 898,80 TL)

·         Reklamlı Aylık Paket: 64,90 TL

·         Reklamsız Aylık Paket: 89,90 TL

EXXEN + EXXENSPOR PAKETİNDE ZAMLI FİYATLAR

UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’nin yayın haklarını elinde bulunduran Exxenspor abonelik ücretlerine yapılan zam sosyal medyada tartışma yarattı. Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan dijital yayın platformunun en son abonelik fiyatları şu şekilde sıralandı:

·         Reklamlı Sezonluk Paket: Aylık 119 TL (Toplam: 595 TL)

·         Reklamsız Sezonluk Paket: Aylık 139 TL (Toplam: 695 TL)

·         Reklamlı Aylık Paket: 144,90 TL

·         Reklamsız Aylık Paket: 169,90 TL