Artan fiyatlar, öngörülen yeni artışlar ve diğer faktörler, maaşlı çalışanları iyiden iyiye köşeye sıkıştırmaya başladı. Sabit kazançları ile artan fiyatlara karşı mücadele etmekte güçlük çeken vatandaşlar bütçelerini nasıl toparlayacaklarını düşünürlerken banka faizlerinin artması bir kez daha hayal kırıklığı yarattı.

Kredi ve kredi kartı ürünleri dahilinde uygulanan faizlerin üst seviyelere çekilmiş olması pek çok tüketiciyi banka kapılarından geri çevirirken beklenen müjdeli haber Akbank’tan geldi. Her ay olduğu gibi bu ay da hem mevcut hem de yeni müşterileri için avantajlı kampanyalar geliştiren banka, faizleri sıfırlayarak herkesi şoke etti.

AKBANK’TAN 0 FAİZ MÜJDESİ

Özel bankacılık sektörünün en çok tercih edilenleri arasında yer alan Akbank, eylül ayı için özel olarak düzenlemiş olduğu kampanyaları arka arkaya sıraladı. Kampanyalarının bir kısmını mevcut müşterilerine bir kısmını ise yeni müşterilerine atfeden banka, ayrıca milyonları sevindiren bir nakit desteğine de imza attı.

Resmi web sitesi üzerinden duyurmuş olduğu eylül ayı fırsatları ile milyonların dikkatini çekmeyi başarmış olan Akbank, yeni müşterilerine ‘hoş geldin’ demek maksadı ile avantajlı bir hizmet sunacağını belirtti. Akbank tarafından düzenlenmiş olan kampanya kapsamında faizlerin sıfırlandığı ve ilgili şartları sağlayanlara 6 ay vade ile 15 bin TL’ye kadar nakit desteğinin verileceği bildirildi.

AKBANK’IN SIFIR FAİZLİ NAKİT DESTEĞİNDEN NASIL YARARLANILIR?

Akbank’ın yüzde 0 faiz, 6 ay vade ve 15 bin TL üst limit ile duyurmuş olduğu taksitli nakit avans kampanyasının başvuru detayları belli oldu. Banka 30 Eylül 2023 tarihine kadar Akbank Mobil üzerinden ilk kez Akbanklı olup, 25 Ekim 2023 tarihine kadar Akbank kredi kartı başvurusu onaylanan tüm yeni müşterilerinin ilgili hizmetten yararlanabileceklerini belirtti. Mevcut müşterilerinin faizsiz avans kampanyasına başvuru yapamayacaklarını belirten Akbank, ayrıca 1 Eylül 2023 tarihine kadar açıkta bir Akbank kredi kartı bulunan kişilerin de avans desteği alamayacaklarını ifade etti.

Editör: Uşak Son Dakika