Türkiye’de yatırımcıların son dönemde farklı alternatifler denediği görülüyor. Döviz kurlarının uzun süredir sabit olması ve kur korumalı mevduat seçeneği dışında yatırım yöntemi arayanlar için mevduat hesabı seçeneği öne çıkıyor. Bu yüzden elindeki birikimi en iyi şekilde değerlendirmek isteyenler özel bankaların mevduat hesap kampanyalarını yakından takip ediyor.

TL cinsinden birikimi olanlar, borsa dışında farklı yatırım tercihleri arasında özel bankaların mevduat hesaplarını tercih ediyor. Bankaların müşterilerine sunduğu mevduat faizi oranları arasında Alternatif Bank öne çıkıyor. Geçmişten günümüze yatırımcılara en çok kazandıran özel bankalardan biri olan Alternatif Bank VOV hesap mevduat faiz oranını güncelledi.

ALTERNATİF BANK VOV HESAP NEDİR?

Birikimlerini her gün değerlendirmek ve düşük riskli kazanç sağlamak isteyenler Alternatif Bank VOV Hesap’ı seçiyor. Günlük vadeli mevduat hesap özelliklerine sahip bir tasarruf hesabı olan VOV hesapla ilgili detaylar belli oldu. Alternatif Bank’ı seçenler VOV hesapla avantajlı faiz sayesinde yüksek kazanç elde ederken hoş geldin faizi döneminde birikimlerini değerlendirebiliyor.

ALTERNATİF BANK 60 BİN TL GÜNLÜK GETİRİSİ

Birbirinden avantajlı mevduat ürünleri sunan Alternatif Bank’ın VOV Hesap faiz oranı belli oldu. Mayıs ayında bankada mevduat hesabı açıp her gün faiz getirisi elde etmek isteyenler için beklenen duyuru geldi. Alternatif Bank’ın resmi web sitesindeki bilgilere göre VOV Hesap sahiplerine yüzde 30 faiz uygulanacak.

Alternatif Bank’ta 60 bin TL birikimi için avantajlı faiz oranına sahip VOV hesap açanların günlük getirisi hesaplandı. Bankanın resmi web sitesindeki hesaplama tablosuna göre 60 bin TL ile VOV hesap açanlara günlük 46,85 TL faiz getirisi verilecek.