Türkiye’de en çok satan otomobil markalarında Renault yine tüm dikkatleri üzerine çeken bir kampanya ile gündeme geldi. Bütçesine uygun koşullarda 2023 model bir araç sahibi olmak isteyenler Renault’u tercih ediyor. Renault’tan gelen taşıt kredisi kampanyasına göre tüm modellerde geçerli 150 bin TL kredi fırsatı başladı.

Mayıs ayına özel taşıt kredisi kampanyasını duyuran Renault yine adından söz ettirmeyi başardı. Türkiye otomotiv piyasasında Renault markası altında satılan Clio, Captur, Megane, Taliant, Kadjar ve Koleos gibi tüm binek modellerde taşıt kredili satış fırsatı devam ediyor. Renault’tan yepyeni bir otomobil satın almak isteyenleri yakından ilgilendiren taşıt kredisi kampanyasının detayları belli oldu.

TÜM RENAULT MODELLERİNDE 150 BİN TL TAŞIT KREDİSİ

Fransız otomotiv devi Renault, mayıs ayında satışları hızlandırmak için düğmeye bastı. Yaza girmeden yepyeni bir otomobil sahibi olmak isteyenler Renault’u tercih ediyor. Yurdun dört bir yanındaki tüm Renault yetkili bayilerinde geçerli taşıt kredisi kampanyası dikkat çekiyor. Şirketin resmi web sitesinden yaptığı duyuruya göre tüm Renault modellerinde geçerli 150 bin TL taşıt kredisi fırsatı sunulacak.

RENAULT TAŞIT KREDİSİ AYLIK TAKSİTİ NE KADAR?

Renault Finansman kapsamında kullandırılacak taşıt kredisinin detayları belli oldu. Buna göre tüm Renault binek otomobillerde perakende satın alımlarında bireysel müşteriler için geçerli 150 bin TL kredi fırsatı başladı.

Kampanyada 150 bin TL limitli kredi için 24 ay vade seçeneği ve yüzde 3.34 faiz oranı sunuluyor. Bu koşullar altında taşıt kredisi kullanarak sıfır km Renault sahibi olmak isteyenler ayda sadece 10 bin 15 TL taksit ödeyecek. Renault Finans kapsamında kullandırılan kredi 2023 model Clio, Captur, Megane, Taliant, Kadjar ve Koleos modellerinde geçerli olacak.