Bütçesine en uygun koşullarda nakit arayanlar için ihtiyaç kredisi kampanyaları büyük ilgi görüyor. Türkiye bankacılık sektöründe özel ve kamu bankaları arasında en uygun kredi rekabeti devam ederken QNB Finansbank dikkatleri üzerine çekti. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren QNB Finansbank acil nakit arayanlara avantajlı ihtiyaç kredisi verecek. Bankanın kurumsal internet sitesinde yer alan bilgilere göre ihtiyaç kredisinde 1-36 ay vade seçenekleri sunulacak.

QNB Finansbank Avantajlı İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyalarıyla adından söz ettiriyor. Düşük faizli kredi arayanlar QNB Finansbank’ı tercih ederken her müşterinin bütçesine uygun kredi ödeme seçenekleri sunuluyor. Önde gelen özel bankalardan QNB Finansbank ocak ayına özel yüzde 1.79 faiz oranıyla sunduğu kredi kampanyasını duyurdu. Anında nakit desteği almak isteyenler QNB Finansbank’ın ihtiyaç kredisi kampanyasına büyük ilgi gösteriyor.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

Bütçesine en uygun koşullarda nakit desteği arayanlara müjdeli haber QNB Finansbank’tan geldi. Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan banka ocak ayında düşük faizli ihtiyaç kredisi veriyor. Ödemelerini bütçesine göre yapmak isteyenlerin yüzünü güldüren bankanın resmi internet sitesinde ihtiyaç kredisi detayları yer aldı. Nakit fırsatından hemen yararlanmak isteyenler QNB Finansbank şubesine gitmeye gerek kalmadan başvuru yapabiliyor. QNB Finansbank’ın mobil bankacılık ve internet bankacılığı kanalları üzerinden avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapılabiliyor.

QNB Finansbank 15.000 TL İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Her geçen gün daha fazla müşteri çeken QNB Finansbank cazip kredi kampanyasını duyurdu. Bankanın resmi web sitesindeki duyuruya göre nakit desteği arayanlara yüzde 1.79 faiz oranıyla kredi verilecek. Bütçesini yormadan kredi taksitlerini ödemek isteyenler için 1-36 ay arası değişen vade seçenekleri sunuluyor. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren QNB Finansbank’ın avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyasında ödeme hesaplaması yapıldı.

Avantajlı ihtiyaç kredisi hesaplama tablosuna göre 15 bin TL limitli 12 ay vadeli kredi çekenler için yüzde 1.79 faiz oranı uygulanacak. Bu koşullarda kredi taksit ödemelerini bütçesine en uygun koşullarda yapmak isteyen müşteriler ayda 1.439 TL taksit ödeyebilecek. Kredinin toplam geri ödeme tutarı ise 1 yıllık vade sonunda 17 bin 269 TL olacak.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisinde Dosya Masrafı Yok

Bankacılık sektöründe en çok tercih edilen özel bankalardan QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasıyla beğeni topluyor. En uygun koşullarda nakit çekerek ihtiyaçlarını ertelemeden satın almak isteyenler QNB Finansbank’ı tercih ediyor. Bankanın kurumsal internet sitesinde yer alan kampanya duyurusuna göre ihtiyaç kredisi kullanımında dosya masrafı alınmayacak.

Editör: Uşak Son Dakika