Yeni yılda ihtiyaçlarını ertelemeden satın almak isteyenler bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını araştırıyor. Düşük faizli ve esnek ödeme seçenekleri sunan kredi kampanyaları bu dönemde büyük ilgi görüyor. Bankalar en uygun krediyi verme konusunda rekabet halindeyken acil nakit arayanları sevindiren haber Halkbank’tan geldi. Halkbank, şubeye gitmeden başvuru imkanı sunduğu Hızlı Kredi kampanyası ile nakit arayanlara çözüm oluyor.

Halkbank Hızlı Kredi Kampanyası İlgi Görüyor

Türkiye bankacılık sektöründe en çok tercih edilen kamu bankalarından Halkbank, düşük faizli kredi kampanyasıyla dikkat çekti. Bankanın kurumsal internet sitesinden yapılan duyuruya göre ocak ayında acil nakit arayanlara Hızlı Kredi verilecek. İhtiyaçlarını ertelemeden satın almak veya borçlarını zamanında ödemek isteyenler Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabiliyor. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren bankanın Hızlı Kredi kampanyasında faiz ve vade detayları belli oldu.

Halkbank Hızlı Kredi Faiz Oranı Ne Kadar?

Milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan Halkbank hızlı kredi kampanyasında detayları duyurdu. Şubeye gitmeden internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden başvuru yapılan bu kredinin limiti 10 bin TL olarak belirlendi. Dolayısıyla Halkbank hızlı kredi çekmek isteyenler maksimum 10 bin TL’ye kadar nakit desteğinden yararlanabilecek. Halkbank’ın hızlı kredi kampanyasında sunduğu vade sayısı ise 3-36 ay arası değişiyor. Müşteriler 10 bin TL krediyi 3 yıl vadeli olarak çekme fırsatını yalnızca Halkbank’ta bulabiliyor.

Halkbank’ın esnek ödeme seçenekleri sunduğu Hızlı Kredi kampanyasının ocak ayına özel faiz oranı yüzde 1.89 olarak belirlendi. Bankalardan düşük faizli kredi çekerek acil nakit ihtiyacını karşılamak isteyenlere kamu bankalarından Halkbank çözüm oldu. Halkbank hızlı kredi başvuruları ocak ayında da tüm hızıyla devam ediyor. Acil nakit arayanlar, banka şubesine gitmeye gerek kalmadan Halkbank’tan 10 bin TL tutarında hızlı kredi başvurusu yapabiliyor.

Halkbank 10.000 TL Kredi Hesaplama

Genellikle ticari kredilerle adından sık sık söz ettiren Halkbank bireysel müşterileri için de çok cazip fırsatlar sunuyor. KOBİ ve işletmelerin bir numaralı kamu bankası olan Halkbank’ın ihtiyaç kredisi ürünü dikkat çekti. Bunlar arasında Halkbank Hızlı Kredi kampanyasına başvurular tüm hızıyla devam ediyor. Halkbank’tan 10 bin TL limitli hızlı kredi çekmek isteyenler için bankanın hesaplama tablosu yayınlandı.

Halkbank kurumsal internet sitesinde yer alan bilgilere göre müşteriler 10 bin TL limitli krediyi yüzde 1.89 faiz oranıyla çekebilecek. Bu kredi başvurusunda 36 ay vade seçeneğini tercih eden müşterilerin aylık taksit ödemeleri sadece 415,53 TL oluyor. Bütçesine uygun fiyatlarla taksit ödeyen müşteriler 3 yılın sonunda Halkbank’a toplamda 14 bin 959 TL geri ödeme yapmış oluyor.

Editör: Uşak Son Dakika