Türkiye’nin en çok tercih edilen özel bankalarından Denizbank yine müşterilerinin yüzünü güldüren bir kampanyaya imza attı. Son dönemde emeklilerin en çok araştırdığı konu haline gelen emekli promosyon ödemelerinde Denizbank güncelleme yaptı. Bankanın kurumsal web sitesinde yer alan duyuruya göre EYT’liler de bu promosyon kampanyalarından yararlanabilecek. Müşteri memnuniyeti odaklı bankacılık hizmetleriyle adından söz ettiren Denizbank’ın emekli promosyon kampanyasının detayları belli oldu.

Denizbank’tan EYT’lilere 7.500 TL Ödeme

Yeni yılda EYT kapsamında emekli olma hayaline kavuşacak yaklaşık 2 buçuk milyon vatandaş için bankalar da harekete geçti. Bankaların özellikle son birkaç aydır promosyon konusundaki rekabeti emeklilere yaradı. Geçtiğimiz yıl pek çok kişiyi davet eden Denizbank emekli promosyon kampanyasını güncelledi. Bankanın resmi web sitesindeki bilgilere göre emekli maaşını 3 yıl boyunca Denizbank’tan alma sözü veren emeklilere 7 bin 500 TL’ye varan promosyon ödenecek. EYT kapsamındaki emekliler de bu kampanyadan anında yararlanma fırsatı elde edecek.

Denizbank Emekli Maaş Promosyonu Ne Kadar?

Türkiye bankacılık sektöründe öne çıkan özel bankalardan Denizbank, bireysel bankacılık alanında beğeni topluyor. Müşterilerine yıl boyunca cazip fırsatlar ve kampanyalar sunan Denizbank’ın emekli maaş promosyonu belli oldu. Buna göre standart promosyon dışında EYT’lilere özel ödemeler de yapılacak. Bankadan emekli maaşı alıp 1 fatura talimatına ek ödül alan EYT’liler için promosyon ödemeleri aylık tutarına göre değişiklik gösteriyor.

SGK’dan 3.500 TL ve altı emekli aylığı alan 1 fatura talimatı veren EYT’lilere Denizbank’tan 4 bin 500 TL promosyon ödenecek. Emekli maaşı 3.500 TL ile 7.500 TL arasında olanlara ise 5 bin 200 TL nakit ödeme yapılacak. Denizbank emekli maaş promosyonu kampanyasında SGK emekli aylığı 7.500 TL ile 10.000 TL arasında olanlara toplamda 6 bin 750 TL nakit verilecek. Son olarak SGK’dan 10.000 TL ve üzeri aylık alan emekli maaş müşterilerine Denizbank’ın yapacağı nakit promosyon ödemesi 7 bin 500 TL’yi bulacak.

Denizbank EYT Emekli Promosyon Kampanyası

Uzun süredir emekli olma hayali kuran EYT’liler bu sene hayallerine kavuşuyor. EYT kapsamında emekli olacaklara bir müjdeli haber de Denizbank’tan geldi. Bankanın resmi internet sitesindeki duyuruya göre EYT kapsamındaki emeklilere 7 bin 500 TL’ye kadar promosyon ödenecek. Kampanya şartlarına göre EYT’lilere özel bu promosyon fatura talimatına ek olarak ödenecek.

SGK emekli maaşını Denizbank’a taşımak isteyenler, banka şubelerine gitmeden de bu işlemi kolaylıkla yapabiliyor. Denizbank mobil bankacılık uygulamasını kullanarak emekli maaşı taşınabiliyor. Denizbank EYT’lilere özel emekli maaş promosyonu kampanyasının son başvuru tarihi 31 Ocak 2023 oldu.

Editör: Hidayet Kıran