Bankaların harcadıkça kazandıran teklifleri ay sonunda bütçe dengelemesi sağlıyor. Gıda alışverişine ek nakit kaynağı oluşturacak bu kampanya ING kart sahipleri için geçerli olacak. Farklı günlerde ve tek seferde yapılacak harcamalar dikkate alınıyor. Mayıs ayı boyunca Bonus üyesi işyerlerinden yapılacak market harcamaları değerlendirilecektir.

Kampanyanın detaylarına yer veren banka 400 TL ve üzeri her ikinci harcama için bu teklifi sunuyor. Kampanya için özellikle farklı günlerde ve tek seferde yapılması ibaresi eklenmiştir. 400 TL ve üzeri her ikinci harcama 40 TL toplamda 160 TL bonus kazandırıyor.

KAZANILAN BONUSLAR HESABA NE ZAMAN AKTARILIR?

ING Bank'ın sunduğu bütçe dost kampanyadan faydalanmak isteyenler 31 Mayıs tarihine kadar başvuru sağlayabilir. Kazanılan tüm bonuslar 6 Haziran tarihinde açıkta bulunan karta yansıtılacaktır. Kampanya dönemi devam ederken her ING Bank'lı en fazla 160 TL bonus kazanabilir.

GIDA İNDİRİMİ NASIL KAZANILIR?

ING Bank'ın paylaştığı gıda ürünlerine yönelik indirim fırsatı sunan kampanya dönemi devam ederken başvuruda bulunmak isteyenler sms yolu ile katılım sağlamalıdır. Yapılacak gıda harcamasına ek bonus kazandıran bu teklif gıda dışı harcamalarda geçerli olmuyor. Yalnızca market sektöründe geçerli olan bu kampanyadan yararlanmak isteyenler cep telefonundan mesaj kısmına GIDA yazıp 2205'e sms olarak gönderilmelidir. Kampanya döneminde sunulan destekten yararlanmak isteyenler harcama yapmadan önce kısa mesaj yolu ile katılım sağlamalı ardından market alışverişini gerçekleştirmelidir.

KAMPANYA HANGİ ŞARTLARDA HÜKMÜNÜ YİTİRİR?

ING Bank'ın banka müşterisine özel sunduğu bu teklif otomatik fatura ödeme talimatları, bonus kullanımları ya da vergi ödemelerinde geçerli değildir. İptal, iade işlemlerinde kazanılan bonuslar hesaptan geri alınır. Kampanya üzerine daha detaylı bilgi alabilmek ya da kart başvurusunda bulunabilmek için ING Bank'ın resmi internet sitesi ya da müşteri hizmetleri hattı 0850 222 0 600 aranarak bilgi sahibi olunabilir.