Gıda fiyatlarına yönelik uygulanan aşırı zam talepleri ay sonunu getirmeyi zorlaştırıyor. Her evin ihtiyacı demirbaş gıda ürünlerine ulaşmak gün geçtikçe daha zor hale geliyor. Böyle bir ortamda bankaların müşterilerine sunduğu teklifler cazip edici olabiliyor. Ziraat Bankası belirli ürün gruplarında geçerli alışverişlerde indirim kampanyasını duyurdu. İlk kez böyle bir kampanyaya adım atan Ziraat Bankası bütçeyi destekleyen bu yeni müjdesini paylaşmış oldu.

Ziraat Bankası'nın sunduğu alışveriş sürecini daha avantajlı hale getirilecek %40 indirim kampanyası için belirli bir stok sınırı konuldu. Mayıs ayı sonuna kadar geçerli olacak olan kampanyadan yararlanmak isteyenlerin sadece belirli sektörlerden alışveriş yapması mümkün oluyor.

LCW MAĞAZA İNDİRİMİ BAŞLADI!

Ziraat Bankası Mayıs ayı sonuna kadar LC Waikiki mağazalarında %30 ile %40 arasında değişen indirim kampanyasını paylaştı. Yaza hazırlık kıyafet alışverişine sunulan bu benzersiz teklif sonrası paylaşılan fiyat aralıkları da müşteriyi memnun etti. Yapılan indirim sonrası çocuk ve bebek kıyafetleri 50 TL'ye elbiseler ise 80 TL'ye satın alınabiliyor.

MOBİL UYGULAMAYA KAPALI!

Yaza ön hazırlık fırsatı sunan Ziraat Bankası'nın bu benzersiz kampanyası sadece bağlı bulunan ildeki LC Waikiki mağazalarından yapılacak alışverişlerde geçerli oluyor. Mobil uygulama üzerinden, internet aracılığı ile yapılacak olan alışverişlerde geçerli olmuyor.

KAMPANYA ŞARTLARI BELLİ OLDU!

Stoklarla sınırlı olan kampanyadan yararlanmak isteyenlerin 31 Mayıs tarihine kadar bu hakkını kullanması gerekiyor. Kampanya para vermeden başvuruda bulunanlar ve mağazalardan alışverişini gerçekleştirenler indirim fırsatından yararlanabilecek. Ziraat Bankası tarafından paylaşılan kıyafet alımına %40 indirim kampanyası farklı kampanyalarla birleştirilerek kullanılamıyor.

MAYIS BOYU DEVAM EDECEK!

Kampanyadan faydalanmak isteyen her Ziraat Bankası müşteri şifreli kampanyalar seçeneğini kullanarak ayrıcalıklı tekliften faydalanabilecek. LC Waikiki müşterilerine özel sunulan kampanya yalnızca mağazadan yapılacak alışverişlerde geçerliliğini koruyor. Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler bağlı bulunan ildeki en yakın LC Waikiki mağazasına giderek öğrenebilir.