Seçim öncesi bankaların kredi musluklarını kıstığı bu dönemde özellikle borcu olan vatandaşlar kara kara düşünmeye başladı. Borçluların bir an önce borcunu ödemek için nakit arayışı devam ediyor. Özel bankaların kredi notu yüksek olanlara bile ihtiyaç kredisi vermediği bu dönemde sevindirici gelişmeler yaşandı.

Türkiye’de milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Vakıfbank’ın 3 ay ertelemeli olarak verdiği ihtiyaç kredisi sayesinde borçlular hem borcunu zamanında ödeyecek hem de ekonomik olarak rahat bir nefes alacak. Bankanın resmi web sitesinde yer alan bilgilere göre Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları belli oldu.

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI NE KADAR?

Vakıfbank ihtiyaç kredisinde kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Borcu olanların nakit ihtiyacı olduğunu ve kredi taleplerini iyi değerlendiren Vakıfbank’tan müjdeli haber geldi. Bankanın resmi web sitesindeki kampanya duyurusuna göre mayıs ayında düşük faiz oranlı ihtiyaç kredisi sunulacak.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranı kredi miktarı, vade sayısı, müşterinin kredi notu ve ödeme performansına göre farklılık gösteriyor. Vakıfbank’tan 50 bin TL 3 ay ertelemeli kredi kampanyasına başvuranlar 36 ay vade seçeneğinde yüzde 1.89 faiz oranından yararlanabilecek.

VAKIFBANK 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİTİ NE KADAR?

Bütçesine en uygun koşullarda ihtiyaç kredisi arayanlar Vakıfbank’ı tercih ediyor. Kamu bankasının müşterilerine sunduğu avantajlı faiz oranı mayıs ayında devam ediyor. Vakıfbank’tan 50 bin TL ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler 36 ay vade ve yüzde 1.89 faiz oranı fırsatını kullanabilir.

Bu koşullar altında çekilen ihtiyaç kredisinin aylık taksiti 2 bin 77 TL olurken toplam geri ödeme miktarı ise 75 bin 45 TL olarak hesaplanıyor. Vakıfbank’tan 3 ay ertelemeli kredi çekenler 50 bin TL’yi anında alırken ödemelere ağustos ayında başlıyor.