Yatırımcılar uzun bir süredir sabit kalan döviz kuru sebebiyle yatırımlarını değerlendirebilecekleri farklı alternatiflere odaklandı. Borsada yaşanan sert fiyat hareketlerinin ardından risk almak istemeyen yatırımcılar TL cinsinden birikimlerini mevduat hesaplarına aktarıyor. Son dönemde bankaların TL mevduat faizi oranları rekora koşuyor.

Türkiye’de geniş bir müşteri kitlesi bulunan özel bankalardan Denizbank cazip kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Türk Lirası cinsinden birikimi olanlar Denizbank’ta mevduat hesabı açarak yüksek faiz getirisinden faydalanabiliyor. Bankanın resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuruda Denizbank E-Mevduat standart vadeli mevduat hesabı faiz oranı açıklandı.

DENİZBANK E-MEVDUAT HESABI FAİZ ORANI

Denizbank’ın müşterilerine sunduğu E-Mevduat hesabı faiz oranı yüzde 30 olarak duyuruldu. Acil nakit ihtiyacında olanlara düşük faizli kredi desteği sunan Denizbank, birikimlerini en iyi şekilde değerlendirmek isteyenlere ise yüksek mevduat faizi fırsatı veriyor. Denizbank’ta 32 gün vadeli E-Mevduat hesabı açanlar yüzde 30 faiz oranı fırsatından yararlanarak birikimlerine değer kazandırabilecek.

DENİZBANK E-MEVUDAT HESABI HESAPLAMA

Mayıs ayında avantajlı yüzde 30 faiz oranı verilen Denizbank E-Mevduat hesabı açanlara yüksek faiz getirisi fırsatı sunuluyor. Denizbank müşterileri 32 gün vadeli E-Mevduat hesabında 100 bin TL ana para olması halinde vade sonunda 102 bin 498,63 TL bakiyeye sahip oluyor.

Bu koşullar altında Denizbank’ın müşterilerine sunduğu 32 günlük faiz getirisi 100 bin TL için net 2 bin 498,63 TL olarak hesaplanıyor. Denizbank E-Mevduat hesabına, adından da anlaşılacağı üzere dijital kanallar kullanılarak başvuru yapılabiliyor. TL cinsinden birikimlerine değer kazandırmak isteyenler Denizbank E-Mevduat hesabını internet bankacılığı ve mobil bankacılık hizmetleri üzerinden açabiliyor.