Geçen yılın yaz aylarından bu yana emeklilerin yoğun talebiyle karşılaşan banka promosyon kampanyaları 2023’te de hız kesmeden devam ediyor. Daha fazla emekli maaş müşterisine ulaşmak isteyen bankalar emekli promosyon kampanyalarını güncelliyor. Yeni yılda emeklilerin heyecanlanmasına neden olacak bir kampanya da Albaraka’dan geldi. Katılım bankasının resmi internet sitesi üzerinde yer alan bilgilere göre emeklilere toplamda 10 bin TL’ye varan promosyon ödemeleri yapılacak.

Albaraka Emekli Promosyon Kampanyası Detayları

Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan Albaraka bankacılık sektöründe adından söz ettirmeye devam ediyor. Albaraka’nın emekli promosyon kampanyası büyük ilgi gördü. Bankacılık hizmetlerinde katılım bankasıyla faizsiz işlem yapmak isteyenlerin bir numaralı adresi Albaraka büyük fırsat sunuyor. Bankanın kurumsal internet sitesinde yer alan duyuruya göre 21 Nisan tarihine kadar maaşını taşıyan emeklilere 6 bin 500 TL’ye varan promosyon ve 3 bin TL’ye varan ödül kazanma fırsatı sunulacak. Emekli maaş müşterileri 2 otomatik fatura ödeme talimatı vererek promosyona ek 500 TL ödül kazanacak. Böylelikle emeklinin promosyon kampanyası kapsamında Albaraka’dan alacağı ödeme 10 bin TL’yi bulacak.

Albaraka Emekli Promosyonu Ne Kadar?

Türkiye’de bankacılık sektöründe adından söz ettirmeye devam eden Albaraka emekli promosyon kampanyasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Yeni yılda devam eden promosyon kampanyasına göre Albaraka’dan emekli maaşı alan müşterilere aylıkları oranında nakit ödeme yapılacak. Maaşını taşıyan Albaraka’lı emeklilerin aylığı 3.499 TL’ye kadar olduğunda toplamda 8 bin TL nakit desteği alabilecekler.

SGK’dan emekli aylığı 3.500 ile 7.499 TL arasında olanlara ek ödüllerle birlikte toplamda en fazla 8 bin 500 TL nakit promosyon ödenecek. Emekli aylığı 7.500 TL ile 9.999 TL arasında olan maaş müşterileri ise ödüllerle birlikte en fazla 9 bin 500 TL nakit desteği alacak. Albaraka emekli promosyon kampanyası kapsamında emekli maaşı 10.000 TL ve üzerindeyse toplama 10 bin TL promosyon ödenecek.

Albaraka Emekliye Özel Avantajlar

Türkiye’nin dört bir yanında yüzlerce şubesi bulunan Albaraka katılım bankasının emekli promosyon kampanyası büyük ilgi görüyor. Emekli maaşını Albaraka’ya taşıyan müşteriler, Yapı Kredi ATM’lerinden ayda 3 defa olmak üzere toplam 3 bin TL’ye kadar ücretsiz para çekimi yapabilecek.

PTT ATM ve Albaraka Türk ATM’lerinden toplamda 5 bin TL ye kadar işlem adedi sınırsız bir şekilde para çekimi imkanı sunulacak. Ayrıca emekli müşteriler EFT, FAST ve Havale işlemlerinde ücret ödemeyerek hızlı para transferi yapabilecek. Bankadan alınan kredi kartlarında da emeklilere aidat borcu yansıtılmayacak. Albaraka emekli maaş promosyon kampanyası 21 Nisan 2023 tarihine kadar devam edecek.

Editör: Uşak Son Dakika