Bankalar EYT ile emekli olacaklar için Mayıs ayına özel kampanyalarını yeniliyor. Yüksek rakamdan promosyon ödemesi almak isteyen bu kez soluğu Akbank'ta alıyor. Dijital kanal üzerinden yapılacak her başvuru dikkate alınır.

Akbank promosyon rakamlarını güncelledi. İlk kez emekli olacaklar ile farklı bir bankada emeklilik hesabı bulunan banka müşterisi bu destekten Mayıs boyunca yararlanacak.

AKBANK 2023 MAYIS PROMOSYONU YÜKSELDİ!

Bankalar yeni müşteri kazanabilmek için rekabet yarışına girdi. Kızışan rekabet ortamında yüksek promosyon veren bankaların sayısı günden güne artış gösteriyor. Akbank 2023 Mayıs ayı promosyon rakamı 7.500 TL oldu. Mayıs ayı ek kampanyaları ile birlikte bu rakam son güncelleme ile 8.500 TL’ye ulaşmış oldu. Nakit promosyon ödemesine ek kampanyadan faydalanmak artık çok kolay.

 

AKBANK 8.500 TL PROMOSYON ÖDEMESİNDE NASIL BAŞVURULUR?

Akbank’ın ek promosyon ödemesinden yararlanmak için 3 yıl boyunca aynı bankada kalma sözünü yerine getirmek yetiyor. 12 ay boyunca Akbank kredi kartı ile alışveriş yapana 1.500 TL chip para kazandırıyor.

Akbank ile ilk kez mobil uygulama üzerinden verilecek kredi kartı başvurusu ek avantaj elde edebilmeyi sağlıyor. 31 Mayıs tarihine kadar Akbank Axess ya da Wings kredi kartı başvurusu yapan ve başvuru onayı alan bu destekten yararlanacak.

 

AKBANK 8.500 TL PROMOSYON ÖDEME TABLOSU

Akbank her ay en az 1000 TL harcama sözü verene chip para hediye ediliyor. Bu kampanyaya ek emekliye özel acil finansman desteği de sunuluyor. Düşük faizli kredi avantajları ile nakit avans fırsatı ön başvuru sonrası değerlendirilebilir.

Akbank Mayıs ayı promosyon ödeme limitleri

●       3.500 TL’ye kadar emekli aylığı alana 4.200 TL

●       3.500 TL - 7.500 TL arası emekli aylığı alana 4.850 TL

●       7.500 TL - 10 bin TL arası emekli aylığı alana 6.250 TL

●       10 bin TL ve üzeri emekli aylığı alana 7 bin TL