Türkiye’de en çok tercih edilen otomobiller arasında Fiat Egea modeli dikkat çekiyor. Yepyeni bir Fiat Egea’ya sahip olmak isteyenler için yeni fırsatlar gündeme geldi. İtalyan otomotiv devi Fiat, nisan ayına özel fırsatlarını duyurdu. Şirketin düşük faizli taşıt kredisi dışında ödeme kolaylığı sunduğu kampanyalar büyük ilgi görüyor.

Fiat Egea modellerinde geçerli nisan ayına özel taşıt kredisi kampanyasının detayları belli oldu. Buna göre 2023 model Egea ailesinden birine sahip olmak isteyenlere 24 ay vadeli yüzde 1.89 faizli taşıt kredisi sunulacak. Bu kampanya 2 Mayıs 2023 tarihine kadar gerçek kişilerin bireysel amaçlı taşıt alımlarında geçerli olacak.

FİAT EGEA TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI

2023 model Fiat Egea sahibi olmak isteyenleri yakından ilgilendiren kredi kampanyası duyuruldu. İtalyan otomotiv devi Fiat’ın resmi web sitesindeki bilgilere göre 25 ay vadeli ve yüzde 1.89 faizli taşıt kredisi sunuluyor. Taşıt kredisinde limitler 150 bin TL, 200 TL ve 300 TL olarak sıralanıyor. Finansman desteğinden yararlanmak isteyenler için son başvuru tarihi 2 Mayıs 2023 oldu.

FİAT YARISINI ŞİMDİ KALANINI SENEYE ÖDE KAMPANYASI

Büyük ilgi gören Fiat Egea modellerinde geçerli avantajlı kampanyalar devam ediyor. Fiat resmi web sitesinden yaptığı duyuruda “Yarısını Şimdi, Kalanını 1 Sene Sonra Öde” fırsatını başlattı. Yepyeni Egea modellerinden birini seçerek bütçe dostu ödeme planlarından yararlanma imkanı devam ediyor.

Fiat’ın Türkiye’de çok satan otomobil modeli Egea için avantajlı faizli kredi ve ödeme kolaylıkları sunuluyor. Fiat Egea ailesi için yarısını şimdi, yarısı 1 sene sonra kampanyası da 2 Mayıs’ta sona erecek. Türkiye’nin en çok satan otomobillerinden Fiat Egea kampanyalarında son günler devam ederken tüm yetkili Fiat bayilerinde geçerli olacak.