Türkiye otomobil sektörünün gözde modellerinden biri olan Fiat Egea yine dikkat çeken bir kampanya ile gündem oldu. Yeni yılda yepyeni bir Egea sahibi olmak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat duyuruldu. İtalyan otomotiv devi Fiat’ın resmi web sitesindeki duyuruya göre tüm Egea modellerinde düşük faizli taşıt kredisi fırsatı başladı.

Fiat’ın Nisan ayına özel başlattığı taşıt kredisi kampanyası, Türkiye’nin dört bir yanındaki tüm yetkili Fiat Showroom’larında geçerli olacak. Buna göre müşteriler, 24 ay vadeli, aylık yüzde 1.89 faiz oranıyla taşıt kredisi kullanarak 2023 model Fiat Egea sahibi olabilecek. Kampanya detaylar ve fırsatlar için yetkili Fiat bayilerine uğramak yeterli oluyor.

FİAT 1.89 FAİZLİ KREDİNİN AYLIK ÖDEMESİ

Türkiye’de kendi sınıfında en çok satan otomobillerin başında gelen Egea, yine büyük ilgi gören bir kampanyayla gündeme geldi. Fiat Egea ailesini bütçesine en uygun koşullarda satın almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat başladı. 2 Mayıs 2023 tarihine kadar devam edecek kampanyada müşterinin kullanacağı kredi miktarına belli olarak aylık ödeme tablosu açıklandı.

Buna göre Fiat yetkili bayilerine gelip yepyeni bir Egea almak için kredi kullanacaklara kolaylıklar tanınıyor. Fiat’tan 150 bin TL tutarında kredi kullanıp Egea sahibi olmak isteyenler yüzde 1.89 faiz oranıyla aylık 8 bin 260 TL ödeyerek krediden yararlanabilecek.

FİAT EGEA 1.89 FAİZLİ KREDİ HESAPLAMA

Fiat Egea modellerinde geçerli yüzde 1.89 faiz oranıyla verilen kredide 200 bin TL finansman desteği alınabiliyor. Yine 24 ay vadeli verilen bu kredinin aylık taksit ödemesi ise 11 bin 13 TL’ye denk geliyor. Fiat’tan 250 bin TL kredi çeken Egea müşterisi aylık 13 bin 766 TL taksitlerle ödeme yaparken, 300 bin TL kredi kullanmak isteyenlerin aylık taksiti 16 bin 520 TL oluyor.