Türkiye bankacılık sektöründe en çok tercih edilen özel bankalardan Garanti BBVA, kredi kampanyalarıyla dikkat çekiyor. Yeni yılda nakit ihtiyacını hemen karşılamak isteyenler bankanın güncel kredi fırsatlarını yakından takip ediyor. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Garanti BBVA, emekli maaşını bankadan alanlara özel 10 bin TL nakit desteğine başladı. İhtiyaçlarını ertelemeden hemen satın almak isteyen emekliler Garanti BBVA’dan Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi kampanyasında nakit çekme fırsatından yararlanıyor.

Garanti BBVA Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

Geniş bir müşteri kitlesi bulunan Garanti BBVA, tüketici kredilerinde emekliler için de cazip fırsatlar sunuyor. Düşük faizli kredi çekerek ihtiyaçlarını ertelemeden satın almak veya borçlarını zamanında ödemek isteyen emeklilere müjdeli haber geldi. Bankanın kurumsal internet sitesinde yer alan duyuruya göre Garanti BBVA Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi kampanyası başlattı. SGK’dan düzenli emekli aylığı alan tüm vatandaşlar bankanın bu avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilecek.

Garanti BBVA Emekli Kredisi Özellikleri

Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından Garanti BBVA’nın emekli müşterileri için başlattığı ihtiyaç kredisi kampanyası büyük ilgi görüyor. Yeni yılda acil nakit ihtiyaçlarını bütçesine uygun koşullarda karşılamak isteyenler Garanti BBVA’dan kredi başvurusunda bulunuyor. Emeklilerin uygun taksitlerle ve uzun vade seçenekleriyle ödeme yapmak istediğini iyi bilen banka yetkilileri tüm bu taleplere yanıt verecek bir kampanyaya imza attı. Bankanın resmi web sitesinde yer alan bilgilere göre Garanti BBVA Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi 1-36 vade seçenekleriyle sunulacak. Emekliler, kredi notu ve ödeme gücüne göre 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilecek.

Garanti BBVA Emekli Kredisi Faiz Oranı Ne Kadar?

İhtiyaç kredisi çekmek isteyenlerin en çok araştırdığı konuların başında kredi faiz oranı geliyor. Doğal olarak krediyi en uygun maliyetlerle çekmek isteyen emekliler için Garanti BBVA’dan büyük fırsat geldi. Yeni yılda ihtiyaçlarını ertelemeden satın almak isteyen kişiler için Garanti BBVA düşük faizli emekli kredisini duyurdu. Garanti BBVA’nın emekli maaş müşterilerine özel sunduğu ihtiyaç kredisinde güncel faiz oranları yüzde 2 ila 2.54 arasında değişiklik gösteriyor. Emeklilerin çekeceği kredide talep edecekleri ödeme koşulları ve vade sayısı kredi faiz üzerinde belirleyici rol oynuyor.

Garanti BBVA Emekli Kredisi Örnek Hesaplama

Türkiye’nin dört bir yanındaki emekliler Garanti BBVA şubelerine gitmeden, dijital kanalları kullanarak anında kredi başvurusunda bulunabiliyor. Bankanın kurumsal internet sitesinde yer alan hesaplama tablosuna göre 10 bin TL nakit çekiminde 12 ay vade seçeneğinde yüzde 2 faiz oranı uygulanacak. Bu sayede emekliler aylık 974 TL taksit ödeyerek 1 yılın sonunda Garanti BBVA’ya toplam 11 bin 758 TL kredi geri ödemesi yapmış olacak.

Editör: Uşak Son Dakika