Türkiye bankacılık sektörünün en popüler özel bankalarından Garanti BBVA yine dikkat çeken bir kampanyaya imza attı. Müşterilerine her fırsatta kazandırmayı amaçlayan bankanın yeni müşteri kazanma yöntemi büyük ilgi gördü. Daha fazla banka müşterisine ulaşmak isteyen Garanti BBVA yakınını davet et kampanyası başlattı.

Milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan Garanti BBVA’nın resmi web sitesinde yer alan kampanya detayları dikkat çekti. Buna göre 30 Nisan 2023 tarihine kadar devam edecek kampanyada, herhangi bir yakınını bankanın mobil uygulamasından Garanti BBVA’ya davet edenlere bin TL’ye varan bonus verilecek.

GARANTİ BBVA YAKININI DAVET ET KAMPANYASI

Türkiye’nin önde gelen bankalarından Garanti BBVA’nın yakınını davet et kampanyasında detaylar belli oldu. Resmi duyuruya göre Bonus kredi kartı veya Paracard sahibi bireysel müşteriler, Garanti BBVA’lı olmayan yakınlarını bankaya devam edebilirler. Bunun için Garanti BBVA Mobil > Profil ve Ayarlar > Arkadaşını Davet Et adımlarını izleyip kişiye özel promosyon kodu kazanmak yeterlidir. Promosyon kodu ile Garanti BBVA’lı olan her müşteri adına bonus ödülü veriliyor.

GARANTİ BBVA 1000 TL ÖDÜL BİLGİLERİ

Bu kampanyanın kurallarına göre Garanti BBVA müşterisi olmayan 18 yaş üzeri herkes bankaya davet edilebilir. Davet eden Bonus kredi kartı veya Paracard sahibi müşteri, davet ettiği ve kampanya kapsamında mobilden müşteri olan her yakını için 250 TL bonus ödülü kazanacak.

Garanti BBVA’lılar bu sayede bankaya 4 yeni müşteri kazandırdığında toplamda bin liraya varan bonus ödülünden yararlanabilecek. Ödül kazanabilmek için Bonus kredi kartı veya Paracard sahibi olmak yeterli oluyor. 30 Nisan 2023 tarihine kadar devam edecek kampanyada ödül kazanan müşterilerin bonus yüklemeleri 31 Mayıs’a kadar kişinin banka veya kredi kartına tanımlanacak.