Hollywood sinemasının en güzel kadınlarından biri olarak kabul edilen Salma Hayek, doğal güzelliğinin formülünü açıkladı. Ünlü oyuncu sabah uyandığında yüzünü yıkamadığını ve gece boyunca yüzünde oluşan doğal yağın cildi beslediğini belirtiyor. Gülüşüyle göz kamaştıran Julianne Hough, güzellik sırrını açıkladı. Ünlü oyuncu dişlerini beyazlatmak için zerdeçal kullandığını itiraf etti.

Ünlü aktrislerden Shailene Woodley, saç bakım tüyosunu paylaştı. Güzel oyuncu, saçları ne kadar yağlanırsa o kadar iyi ve sağlıklı olacağına inandığı için nadiren saçını yıkıyor. Saçına mümkün olduğunca az müdahale ettiğini belirten Shailene Woodley, kimyasal içeren şampuan ve boyalardan daima uzak durduğunu belirtiyor. Shailene Woodley’in saçlarını ayda bir yıkadığını söylemesi sosyal medyada gündem olmuştu.

ÜNLÜLERİN EN İLGİNÇ GÜZELLİK TÜYOLARI

ABD’li rap şarkıcısı Cardi B yüzündeki pürüzsüz görünümün sırrını verdi. Güzel teniyle hayranlarından ilgi gören Cardi B, pürüzsüz görünüm yakalamak için yüzünü tıraşlamayı tercih ediyor. Dermaplaning adı verilen yöntemle ölü derileri atıyor.

Dünyaca ünlü oyuncu Kate Hudson ise yüzünü daima genç tutmak için buzlu su kullanıyor. Yanaklarına renk gelmesini ve canlı görünüm yakalamayı istediğinde yüzüne 1 dakika boyunca buzlu su uyguladığını itiraf etti. Kate Hudson bu sayede gözeneklerini sıkılaştırıp yaşlanma karşıtı etkiden yararlandığını belirtiyor.

GENÇ VE GÜZEL GÖRÜNMENİN SIRRI

Ünlü şarkıcı Lady Gaga, yüzüne bant yapıştırarak cilt bakımı yapıyor. Peruk taktığı günlerde yüzünü bantlamaya özen gösteren seksi şarkıcı, bu sayede daha genç göründüğünü iddia ediyor. Margot Robbie ise dudak balmları yerine bebekler için üretilen pişik kremleri ile uçuk sorunu yaşamadığını belirtiyor.

Saç bakım tüyoları her zaman merak edilen ünlü oyuncu Nicole Kidman, meyve suyu ile saç bakımı yaptığını söyledi. Kızıl saça döndüğünde kızılcık suyuyla saçlarını yıkayan Kidman bu sayede meyve suyunun besleyici özelliğinden yararlandığını söylüyor.