Yeni yılda ihtiyaçlarını ertelemeden satın almak isteyenlere müjdeli haber ING’den geldi. Türkiye bankacılık sektöründe adından sık sık söz ettiren ING yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Bankanın kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan ihtiyaç kredisi kampanyasına göre ilk defa ING müşterisi olanlara çok cazip fırsatlar sunulacak. Yeni ING müşterilerine hoş geldin hediyesi olarak yüzde 1.39’dan başlayan faiz oranlarıyla nakit desteği sağlanacak. ING’den ihtiyaç kredisi çekmek için banka şubelerine gitmek yerine mobil ve internet bankacılığı kanallarını kullanmak çok daha kolay.

ING İhtiyaç Kredisi Kampanyasının Detayları

Milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan özel bankalardan ING yine tüm dikkatleri üzerine çekti. Müşteri memnuniyeti odaklı bankacılık hizmetleriyle büyük beğeni toplayan ING bankasında ihtiyaç kredisi kampanyası ilgi görüyor. Yeni yılda ihtiyaçlarını ertelemeden satın almak veya borçlarını zamanında ödemek isteyenler ING ihtiyaç kredisini tercih ediyor. Bankanın kurumsal internet sitesinde yer alan bilgilere göre ilk defa ING müşterisi olanlara yüzde 1.39’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi verilecek. Üstelik Turuncu Ekstra programına katılan yeni ING müşterilerine ise 20 bin TL ihtiyaç kredisi sadece yüzde 0.99 faiz oranıyla veriliyor.

ING İhtiyaç Kredisi Kampanyasının Koşulları

Bireysel bankacılık hizmetlerinde düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasıyla adından söz ettiren ING yine ön plana çıkmaya başladı. Acil nakit arayanların bir numaralı adresi haline gelen ING ihtiyaç kredisi kampanyasında kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor. İlk defa ING bankasına gelip yeni müşteri olanlara yüzde 1.39’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi verilecek. Bankanın resmi web sitesinde yer alan kredi kullanım şartlarına göre bu kredi oranından kredi notu 1850 ve üzeri olanlar faydalanabilecek.

ING İhtiyaç Kredisi Vade Seçenekleri

İhtiyaç kredisi kampanyasında 3-36 ay vade seçenekleriyle sunulan faiz oranları yüzde 1.39 ile 5.99 arasında değişiklik gösterebiliyor. Bununla birlikte ING ihtiyaç kredisi kampanyasında müşterilere isteğe bağlı olarak 3 ay erteleme imkanı da sağlanıyor. Bu şekilde kredi kullanan müşteriler nakit desteğini hemen alırken kredi taksit ödemelerine 3 ay sonra başlıyor. ING ihtiyaç kredisi kampanyası 50 bin TL’ye kadar 36 ay vade imkanıyla sunuluyor.

ING 50.000 TL İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Müşterilerine cazip koşullarda nakit desteği sunan ING kurumsal internet sitesinde 50 bin TL kredi için hesaplama tablosu yayınlandı. Buna göre ilk defa banka müşterisi olup ING’den 50 bin TL krediyi 36 ay vade seçenekleriyle çeken kredi notu yüksek kişilere yüzde 1.39 faiz oranından yararlanma fırsatı sunulacak. Bu kredi kullanımında müşterinin aylık ödemesi gereken tutar 2.222 TL olarak hesaplanıyor.

Editör: Uşak Son Dakika