Mayıs ayında bütçesine uygun koşullarda kredi çekip acil nakit ihtiyacını hemen karşılamak isteyenlerin yüzünü güldüren kampanya geldi. Türkiye İş Bankası’nın resmi internet sitesinde yer alan kampanya duyurusuna göre acil nakit arayanlara 50 bin TL kredi verilecek. Düşük faiz ve esnek ödeme imkanından yararlanmak için mayıs ayına özel kredi kampanyasının detayları belli oldu.

Acil nakit arayanlar, bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını yakından takip ediyor. Türkiye’de milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan özel bankalardan İş Bankası, ihtiyaç kredisi kampanyasıyla gündem oldu. Mayıs ayına özel düşük faiz oranları sunan bankanın bu kampanyasında uyguladığı kredi faiz oranı ve taksit seçenekleri duyuruldu.

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI NE KADAR?

İhtiyaçlarını ertelemeden satın almak için kredi arayanların tercihi İş Bankası oluyor. Bankanın kurumsal internet sitesinde yer alan bilgilere göre İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı belli oldu. Buna göre ihtiyaç kredisinde 50 bin TL için 36 ay vade seçeneğinde faiz oranı yüzde 1.95’ten başlıyor. Türkiye İş Bankası’nın ihtiyaç kredisinde uyguladığı faiz oranları kredi miktarına, müşteri türüne, kredi notuna ve vade sayısına bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor.

İŞ BANKASI 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİTİ NE KADAR?

Acil nakit ihtiyacı olanların yakından takip ettiği İş Bankası mayıs ayında kredi musluklarını açtı. Bankanın web sitesindeki hesaplama tablosunda kredi müşterilerinin aylık ne kadar taksit ödeyecekleri belli oldu.

Buna göre İş Bankası’ndan 50 bin TL krediyi 36 ay vade seçeneğiyle çekenler yüzde 1.95 faiz oranı avantajını kullanabilecek. Bu koşullarda kredi müşterisinin ödeyeceği aylık taksit tutarı 2 bin 102 TL olurken 3 yıllık vade sonunda bankaya toplam 75 bin 675 TL geri ödeme yapacak.