4 Mayıs tarihine damga vuran bu yeni haber Amerika'da popüler hale gelen ülkemizde de sevenleri gittikçe çoğalan popüler kahve zinciri Starbucks ile ilgiliydi. En küçük boyundan en büyük boyuna kadar farklı isimlerle anılan kahvelerin hepsi tek tek zamlandı.

Starbucks zam haberi verildiğinde yeni güncel fiyatlar araştırılmaya başlandı. Özellikle filtre kahve tutkunları için bu haber yakından ilgilendiren bir boyuta ulaştı.

STARBUCKS ZAMLI FİLTRE KAHVE FİYATLARI

Starbucks'ta satışı yapılan filtre kahve, Latte, Cappuccino, Mocha, Espresso, Signature Hot Chocolate, Flat White, Caffe Americano fiyatları da araştırılmaya başlandı.

Starbucks'ta satışı yapılan en küçük boy filtre kahve 39 TL'ye ulaştı. Orta boy filtre kahve 44 TL. Büyük boy filtre kahve ise 49 TL oldu.

Zam sonrası küçük boy Mocha 62 TL. Büyük boy Mocha 79 TL oldu. Onedio haber sitesi tarafından paylaşılan geniş fiyat listesinde en ucuz kahve 39 TL'den başlıyor. Caramel Macchiato ise 59 TL'den satışa sunuluyor.

STARBUCKS ZAM SONRASI 50 TL VE ALTI SATILAN KAHVELER

Starbucks'ta satış yapılan 50 TL ve altı kahve ürünleri listeden takip edilebilir:

●       Küçük boy filtre kahve 39 TL

●       Iced Caffe Americano Tall boy 42 TL

●       Iced Caffe Americano Venti Boy 43 TL

●       Iced Caffe Americano Grande Boy 47 TL

●       Iced Caffe Americano Latte Boy 48 TL

STARBUCKS ZAMLI FİYATLAR KAHVE LİSTESİ

Starbucks ilk kez 1971 yılında Amerika'da kurulmuştur. Zamanla tüm dünyaya yayılan bir kahve zinciri haline geldi. Türkiye'deki ilk şubesini ise 2003 yılında Bağdat Caddesi'nde açtı. Şu anda Türkiye'de toplamda 500'ü aşkın şubesi bulunuyor. Türk kahvesinin 35 TL olduğu Starbuck kafenin zamlı fiyat listesi:

●       Cappuccino Grande 54.00 TL

●       Caramel Macchiato Tall 59.00 TL

●       Cappuccino Venti 61.00 TL

●       Cafe Mocha Tall 62.00 TL

●       Caramel Macchiato Grande 68.00 TL

●       Cafe Mocha Grande 71.00 TL

●       Caramel Macchiato Venti 76.00 TL

●       Cafe Mocha Grande 79.00 TL