Türkiye’de en çok tercih edilen özel bankalardan biri olan ING kredi kampanyalarıyla adından söz ettiriyor. Mayıs ayında acil nakit arayanlara özel kampanya düzenleyen bankada ilk defa ING’li olanlara hoş geldin faizi avantajıyla kredi verilecek. Bankanın resmi internet sitesinde yer alan duyuru, acil nakit arayanların yüzünü güldürmeye yetti.

ING’den düşük faizli ihtiyaç kredisi çekmenin tam zamanı geldi. Müşteri memnuniyeti odaklı bankacılık hizmetleri sunan ING ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Buna göre ilk defa ING’li olanlara düşük faiz ve 36 ay vade seçeneğiyle 50 bin TL’ye kadar nakit desteği sunulacak. Peki, ING 50 bin TL ihtiyaç kredisi aylık taksiti ne kadar?

ING İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI NE KADAR?

Türkiye’de milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan ING ihtiyaç kredisi kampanyasının detaylarını açıkladı. İlk defa ING’li olacak müşteriler yüzde 2.49’dan başlayan faiz oranlarından yararlanabilecek. Yeni müşterilere özel hoş geldin faiz oranlı ihtiyaç kredisi başvuruları başladı. Acil nakit arayanlar bu fırsattan yararlanmak için ING şubesine gitmeye gerek kalmadan bankanın mobil uygulamasından başvuru yapabilecek.

ING 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK TAKSİTİ NE KADAR?

Düşük faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleriyle bütçesine en uygun koşullarda kredi arayanlara müjdeli haber geldi. Türkiye’de en çok tercih edilen özel bankalardan ING bankası yeni müşterilerine yüzde 2.49 faiz oranlı kedi fırsatı sunuyor.

ING’den 50 bin TL krediyi 36 ay vade seçeneğiyle tercih eden müşteriler ayda sadece 2 bin 460 TL taksit ödeyecek. ING’nin yeni müşterilere özel yüzde 2.49’dan başlayan faizli kredi kampanyasına sadece mobil uygulamadan yapılan başvurular dahil edilecek.