En çok tercih edilen kamu bankaları arasında yer alan Halkbank acil nakit ihtiyacı olanların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Düşük faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleriyle kredi desteği sunan bankada seçim öncesi kredi arayanlara hızlı çözüm sunuluyor. Mayıs ayında bütçesine en uygun koşullarda kredi çekmek isteyenler için Halkbank Hızlı Kredi kampanyası başladı.

İhtiyaçlarını ertelemeden satın almak için bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını takip edenlere müjdeli haber Halkbank’tan geldi. Halkbank, 10 bin TL limitli Hızlı Kredi başvurularına anında onay veriyor. Adından da anlaşıldığı gibi başvuru yapanlara anında para ödemesi yapan banka bu sayede ihtiyaç kredisi hizmetlerini hız kesmeden sürdürüyor.

HALKBANK HIZLI KREDİ FAİZ ORANI NE KADAR?

Bütçesine en uygun koşullarda ihtiyaç kredisi arayanların son dönemdeki tercihi Halkbank oluyor. Kamu bankaları arasında milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan Halkbank yine çok konuşulacak bir kredi kampanyasına imza attı. Halkbank hızlı kredi adıyla duyurulan bu finansman desteğinde müşterilere anında 10 bin TL ödeme yapılacak. Halkbank Hızlı Kredi kampanya şartlarına göre mayıs ayında uygulanacak faiz oranı yüzde 1.89 olarak belirlendi.

HALKBANK 10 BİN TL HIZLI KREDİ HESAPLAMA

Müşterilerine en uygun koşullarda kredi desteği sunan Halkbank’ın resmi web sitesindeki duyuru dikkat çekti. Halkbank Hızlı Kredi kampanyası kapsamında acil nakit arayanlara 10 bin TL kredi, yüzde 1.89 faiz oranı ve 36 ay vade seçeneğiyle sunulacak.

Bu koşullar altında Halkbank’tan hızlı kredi çekenler ayda sadece 415 TL ödeme yapacak. 3 yıllık vadenin sonunda Halkbank kredi müşterisinin bankaya ödeyeceği toplam geri ödeme tutarı ise 14 bin 959 TL olarak hesaplanıyor.