İhtiyaçlarını ertelemeden satın almak veya borcunu vadesinde ödemek isteyenler bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarına göz atıyor. Türkiye’de milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan özel bankalardan TEB yine dikkatleri üzerine çekti. Bankanın kurumsal internet sitesi üzerinden yaptığı duyuruda TEB ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları belli oldu. Düşük faizler, uzun vade seçenekleri ve ödeme kolaylıkları arayanlar ihtiyaç kredisi çekerken TEB’i tercih ediyor.

TEB İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Türkiye’de bankacılık sektörünün en çok tercih edilen isimlerinden TEB ihtiyaç kredisi duyurusunda bulundu. Ocak ayında düşük faizli kredi arayanlar bankanın bu kampanyasına büyük ilgi gösteriyor. Üstelik harcamalarını ertelemeden satın almak isteyenler TEB ihtiyaç kredisinin düşük taksitlerini bütçesine göre ödeme kolaylığından faydalanıyor. Bankanın resmi web sitesindeki açıklamaya göre TEB ocak ayında nakit arayan müşterilerine 50 bin TL kredi verecek.

TEB İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Ne Kadar?

Müşteri memnuniyetini odak noktasına koyan bankalardan TEB’in ihtiyaç kredisi kampanyası büyük ilgi görüyor. Milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan banka ocak ayına özel düşük faizli kredi kampanyasını duyurdu. Nakit ihtiyacını TEB’den karşılamak isteyenler mobil bankacılık veya internet bankacılığı hizmetlerini kullanarak kredi başvurusu yapabiliyor. Şubeden veya internet aracılığıyla kampanyaya başvuranlara TEB ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 2.05 olarak uygulanacak. Düşük faizler ile esnek ödeme seçeneklerini kaçırmak istemeyenler TEB ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde acil nakit arayışlarına çözüm bulabiliyor.

TEB 50.000 TL İhtiyaç Kredisi Hesaplama

En popüler bankalar arasında yer alan TEB müşterilerine ocak ayında yüzde 2.05 faizle kredi desteği veriyor. İhtiyaçlarını ertelemeden satın almak isteyenler TEB’in 50 bin TL nakit desteğine hemen başvuru yapabiliyor. Bankanın açıklamasına göre 50 bin TL ihtiyaç kredisini 24 ay vade seçeneğiyle almak isteyenlere yüzde 2.05 faiz oranı uygulanacak. Bu sayede kredi müşterisi aylık 2 bin 814 TL ödeme yaparak bütçesine uygun ödeme fırsatlarından yararlanabilecek. İki yılın sonunda TEB’e yapılacak toplam geri ödeme ise 67 bin 559 TL olacak. Üstelik bu kredi talebinde müşteriden sadece 275 TL kredi tahsis ücreti talep edilecek.

TEB İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Ocak ayında acil nakit arayanlara kaçırılmayacak fırsatlar sunan TEB müşteri memnuniyeti odaklı bankacılık hizmetlerini sürdürüyor. TEB ihtiyaç kredisi kampanyasında çok cazip seçenekler sunuluyor. Her geçen gün daha fazla müşteriye ulaşan TEB’in ihtiyaç kredisi kampanyasına şubeden başvuru yapılabilir. Şubeye gitmek istemeyenler ise TEB mobil bankacılık ve internet bankacılığı kanallarını kullanarak ihtiyaç kredisi talebinde bulunabilir.

Editör: Uşak Son Dakika