Son dönemde acil nakit ihtiyacı olanların araştırdığı ihtiyaç kredisi kampanyalarında bir durgunluk yaşanıyor. Pek çok özel banka, eskiden neredeyse her başvuru yapana verdiği kredileri artık kredi notu yüksek olanlara bile vermemeye başladı. Seçim öncesi belirsizliğin devam ettiği bu süreçte nakit arayanlara müjdeli haber geldi.

Türkiye’de en çok tercih edilen kamu bankası olan Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Bankanın resmi web sitesinde Tüketici Ürün Paketi adıyla başlatılan kampanya ile nakit arayanların yüzü gülecek. Bütçesine en uygun koşullarda ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlere Ziraat Bankası’ndan büyük kolaylık sunuluyor.

ZİRAAT BANKASI TÜKETİCİ ÜRÜN PAKETİ KREDİ FAİZ ORANI

İhtiyaçlarını ertelemeden satın almak veya borcunu zamanında ödemek isteyenler bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarına odaklandı. Özel bankaların kredi vermekte gönülsüz davrandığı bu dönemde Ziraat Bankası Tüketici Ürün Paketi’ni duyurdu.

Bütçesine uygun koşullarda ihtiyaç kredisi arayanlar, Tüketici Ürün Paketi kapsamında bin TL’den 100 bin TL’ye kadar değişen kampanyalardan yararlanabiliyor. Ziraat Bankası 50 bin TL ihtiyaç kredisi için 36 ay vade seçeneğinde yüzde 1.94 faiz oranı uygulayacağını duyurdu. Ziraat Bankası’nın düşük faizli tüketici kredisi kampanyasına başvurular başladı.

ZİRAAT BANKASI 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Mayıs ayında ihtiaçlarını ertelemeden satın almak için nakit arayanlar Ziraat Bankası’nı tercih ediyor. Ziraat Bankası Tüketici Ürün Paketi kampanyasında 50 bin TL için 36 ay vade seçeneği ve yüzde 1.94 faiz oranı uygulanıyor.

Bu koşullar altında kredi çeken bir müşterinin ödeyeceği aylık taksit tutarı 2 bin 56 TL’ye denk geliyor. Yıllık maliyet oranı yüzde 33.8678 olan Ziraat Bankası Tüketici Ürün Paketi başvuruları banka şubelerinden veya dijital kanallardan kolaylıkla yapılabiliyor.