Bankalar arasındaki rekabetin devam ettiği mart ayında, pek çok banka yeni kampanyalarını dereye aldı. Bu kampanyaları kapsamında müşterilerinin daha kazançlı hale gelmesi için pek çok ayrıcalık tanımaya başlamış olan bankalar, özellikle nakde ve nakit artışına yönelik kampanyalarını artırdı. Bugün bir bankadan daha yatırım yapmayı düşünen kişileri için oldukça kazançlı bir kampanya açıklaması geldi.

Bankaların devam eden kampanyaları kapsamında bugün bir yeni kampanya daha başladı. Müşterilerine kazançlı yatırım yapma olanağı tanıyan Denizbank, kampanya şartlarını sağlayan herkesin yüksek mevduat faiz oranlarından yararlanabileceğini açıkladı. Denizbank, kampanya şartlarına dair de bilgi verdi. İşte Denizbank’ın kampanyası ve kampanya şartları…

DENİZBANK’TA MEVDUAT FAİZİ YÜZDE 27

Denizbank, yeni mevduat faizi kampanyasını duyurdu. MobilDeniz üzerinden banka müşterisi olan kişilerin ‘Hoş Geldin Faiz Kampanyası’ kapsamında mevduat hesabı açması halinde yüzde 27 faiz oranından yararlanabileceğini bildiren Denizbank, bu faizin TL birikimleri için geçerli olduğunu belirtti. MobilDeniz ve internet bankacılığından yapılan 30-180 gün vadede 5.000 – 2.000.000 TL’ye kadar ‘Hoş Geldin’ vadeli mevduat hesap açılışları için yüzde 27 faiz oranı sunan Denizbank, şubeden hesap açılması halinde ise bu oranın yüzde 26 ile sınırlı olacağını ilan etti.

MEVCUT BANKA MÜŞTERİLERİ DE KAMPANYA KAPSAMINDA

Denizbank’ın kampanyasına dair detaylar da belli oldu. Faiz oranlarını; yıllık, brüt ve basit faiz olarak sunan Denizbank, yüksek faiz oranlarından yararlanabilmek için, mevcut müşterilerinin de son 1 aydır açık TL/USD/EUR ve Altın vadeli mevduat hesabının bulunmaması ve bu kampanyadan son 6 ay içinde faydalanmamış olması halinde kampanyaya dahil olabileceğini ifade etti. Yeni müşterileri için de bir kampanya şartı koyan Denizbank, bu kapsamda müşteri olma kanalını MobilDeniz olarak belirledi. Ayrıca Denizbank, faiz oranlarının hesabın açıldığı kanala göre farklılık göstereceğini de açıkladı. Denizbank, kampanyaya katılım için herhangi bir son tarih ise, vermedi.