Ramazan ayının gelmesiyle birlikte artan ihtiyaçları öngörerek, kampanyalarını nakit ödemeler çerçevesinde gerçekleştirmeye başlamış olan bankalardan açıklamalar peş peşe gelmeye başladı. Nisan ayı için de kampanyalar hazırlamış olan bankalar, bu kampanyalara ilişkin bilgi verdi. Bu bankalardan biri olan Yapı ve Kredi Bankası ise, ihtiyacı olanların 10 bin TL destekten yararlanabileceğini bildirdi.

Pek çok kampanya ile müşterilerini desteklemeyi sürdüren Yapı ve Kredi Bankası, bu kez müşterisi olmayanlara seslendi. Nisan ayına özel bir kampanya düzenlemiş olan Yapı ve Kredi Bankası, yeni kampanyası kapsamında 10 bin TL’ye varan destek vereceğini duyurdu. Yapı ve Kredi Bankası’nın yeni destek kampanyası kapsamında şartlar da netleşti. İşte Yapı ve Kredi Bankası’nın 10 bin TL’lik destek kampanyası…

YAPI KREDİ MOBİL KULLANANA 10 BİN TL HEDİYE

Yeni kampanyası kapsamında açıklama yapan Yapı ve Kredi Bankası, 1 Nisan’da 30 Nisan’a kadar Yapı Kredi Mobil’i indirip, banka müşterisi olan ve ilk kez Yapı ve Kredi Bankası’na kaydolacak olan kişilerin 10 bin TL destek kampanyasından yararlanabileceğini duyurdu. Bu destek kampanyası kapsamında Yapı Kredi Mobil’den üye olduktan sonraki 15 gün içerisinde yine mobil üzerinden bireysel kredi kartı başvurusunda bulunan kişilerin başvurularının onaylanması halinde 10 bin TL faizsiz bir şekilde taksitli nakit avans tanımlaması yapılacağını açıkladı.

NAKİT AVANS TANIMLAMA İÇİN SÜRE 7 GÜN

Kampanya tanımlamalarına ilişkin de bilgi veren Yapı ve Kredi Bankası, yeni banka müşterisinin kredi kartı açıldıktan sonra 7 gün içerisinde taksitli nakit avansın tanımlanacağını belirtti. Kampanya tanımı sonrasında 15 Mayıs 2023 tarihine kadar faizsiz taksitli nakit avansın kullanılabileceğini bildiren Yapı ve Kredi Bankası, kampanyanın yalnızca bireysel kredi kartı başvurularında geçerli olacağının altını çizdi. Yeni müşterilerine özel olarak sağladığı 10 bin TL faizsiz taksitli nakit avansın geri ödemesine ilişkin de bilgi veren Yapı ve Kredi Bankası, azami vade süresinin 5 ay olduğunu duyurdu.