Ramazan ayında gerçekleştirilecek olan gıda alışverişleri, kuşkusuz bir önceki aylara göre belirgin bir artış gösterecek. Bu nedenle mart ve nisan ayı kampanyalarını gıda çerçevesinde düzenleyen bankalar, özellikle bu konuda müşterilerine destek olabilmek adına ödemelerin tutarını artırmaya başladı. O bankalardan biri olan Türkiye İş Bankası da Ramazan kampanyası kapsamında 600 TL ödeme yapacağını duyurdu.

Kampanyalar gerçekleştirmeye devam eden Türkiye İş Bankası, Ramazan ayına özel bir kampanyayı devreye aldı. Gerçekleştirdiği kampanyalar kapsamında sık sık destek ödemeleri yapan Türkiye İş Bankası, aynı zamanda bu destek ödemelerine ilişkin şartlarını da belirledi. 600 TL ödeme için kampanyaya mutlaka katılım talep eden Türkiye İş Bankası, kampanya katılım yollarını da ilan etti. İşte Türkiye İş Bankası’nın 600 TL kazandıracak market alışverişi kampanyası ve şartları…

MARKET ALIŞVERİŞLERİNE 600 TL ÖDEME VERİLİYOR

Türkiye İş Bankası’nın yeni kampanya duyurusuna göre, ​Maximum Mobil’den veya İşCep’ten ‘Ramazan Market Kampanyası’na katılan banka müşterileri, 20 Mart ile 30 Nisan 2023 tarihleri arasında Maximum Kartıyla Maximum anlaşmalı marketlerden tek seferde yapacağı 400 TL ve üzeri ilk peşin market alışverişinden sonra farklı günlerde yapacağı 400 TL ve üzeri her peşin alışverişine 40 TL olmak üzere toplamda MaxiMil olarak da kullanılabilecek 600 TL MaxiPuan hediye edecek. Kampanya kapsamında katılımı mutlaka şart koşan Türkiye İş Bankası, kampanyaya alışverişlerden önce ya da sonra katılmaya izin verecek.

HER BANKA MÜŞTERİSİ YARARLANAMIYOR

Öte yandan Türkiye İş Bankası’nın kampanyasından her banka müşterisinin yararlanamayacağı da öğrenildi. Kampanyaya dahil olan kartlar ve işlemleri açıklayan Türkiye İş Bankası, İş Bankası Maximum, Maximiles, Privia markalı tüm bireysel kredi kartları ile İş Bankası bankamatik kartları ve Maxipara Kart kullanılarak yapılan alışverişlerin kampanya kapsamında sayılacağını bildirdi. Market sektöründe yer alan mağazaların sanal mağaza veya mobil uygulamalarından yapılan market alışverişlerini kampanyaya dahil eden Türkiye İş Bankası; ticari kartlar, aidatsız kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişlerin ise kampanyadan yararlanamayacağının altını çizdi.

Editör: Uşak Son Dakika