Yaklaşan Ramazan ayı nedeniyle tüm bankaların gıda ve nakit etrafında dönmeye başlamış olan kampanyaları, vatandaşların da dikkatini çekmeye başladı. Bu bankalardan biri Denizbank ise hem gıda hem de nakit destek kampanyalarını hazırladı. Bu ay nakit desteği kapsamında başvuru yapana 10 bin TL verecek olan Denizbank, destekten yararlanma şartlarına ilişkin de bilgi verdi.

Destek kampanyasına dahil olmak isteyen kişilerin yapması gerekenlere ilişkin detaylı bir açıklama gerçekleştiren Denizbank, bu açıklama kapsamında başvuru yapılması gerektiğini de bildirdi. Başvuru kanalları ve koşullarına ilişkin de bilgi veren Denizbank, yeni kampanyası kapsamında tüm detayları ortaya koydu. İşte Denizbank’ın 10 bin TL nakit desteği kampanyası ve detayları…

DENİZBANK’TAN 10 BİN TL NAKİT HEDİYE

Denizbank’ın gerçekleştirdiği yeni kampanyadan yararlanabilecek olan kişiler, başvuru yapıldığı tarihte, mevcutta açık statülü Denizbank bireysel kredi kartlarından herhangi birine sahip olmayan herkes olarak, banka tarafından tarif edildi. Bu kapsamda MobilDeniz başta olmak üzere Denizkartım, Denizbank internet sitesi ya da internet bankacılığı veyahut ATM ve SMS ile kredi kartına başvuru yapanların kredi kartına onay alabilmesi halinde, 10 bin TL 6 ay vadeli ve faizsiz taksitli nakit avans desteğinden yararlanabileceği öğrenildi.  Denizbank, herkesin kampanyadan bir kez yararlanabileceğinin altını çizdi.

KAMPANYANIN SON TARİHİ BELLİ

Kampanya kapsamında bir başvuru tarih aralığı belirlemiş ola Denizbank, kredi kartlarına başvuruların 31 Mart 2023 tarihine kadar yapılmasını istedi. Tanımlanan taksitli nakit avansın 15 Nisan 2023 tarihine kadar kullanılmasını isteyen Denizbank’ın kampanyasının başlangıcı ise, mart ayının başı oldu. Taksitli nakit avansın kullanımı için kartın fiziksel olarak teslim alınmasını şart koşan Denizbank; ek kartlar, business kartlar, Net Kart ve banka kartı başvuruları yapılsa ve onaylansa dahi kampanya kapsamındaki faizsiz taksitli nakit avanstan yararlanılamayacağını belirtti. Kampanya, diğer kredi kartlarına yapılan başvurular için geçerli.